0

Intelektinės nuosavybės pagrindai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Intelektinės nuosavybės pagrindai

  • Leidėjas: Šiaulių universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 196
  • ISBN ar kodas: 9986-38-610-1

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Intelektinės nuosavybės pagrindai" aprašymas

Mokomojoje knygoje "Intelektinės nuosavybės pagrindai", skirtoje būsimiesiems įvairių sričių specialistams, aiškinami techninės kūrybos ir patentų bei autorių teisės pagrindai, intelektinės veiklos reikšmė, šios veiklos rezultatų teisinė apsauga ir licencijavimas, patentinė informacija bei autorių ir gretutinės teisės.

Parašykite atsiliepimą apie "Intelektinės nuosavybės pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Intelektinės nuosavybės pagrindai, kurią skaitytojams dovanoja Petras Kasperavičius, Ričardas Viktoras Ulozas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Petras Kasperavičius, Ričardas Viktoras Ulozas su knyga Intelektinės nuosavybės pagrindai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Intelektinės nuosavybės pagrindai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Petras Kasperavičius, Ričardas Viktoras Ulozas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Intelektinės nuosavybės pagrindai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Intelektinės nuosavybės pagrindai" perkama kartu