0

Intelektiniai modeliai marketingo sistemose

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Intelektiniai modeliai marketingo sistemose

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9786094593260

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Intelektiniai modeliai marketingo sistemose" aprašymas
Šiuolaikinėse įmonėse dirbantys marketingo ir informacijos sistemų specialistai susiduria su problema, kaip surinkti ir įvertinti įmonės ir rinkos informaciją, efektyviai reaguoti į sąlygų kaitą, suprasti ir tenkinti klientų poreikius. Todėl ypač aktualia jų veiklos priemone tampa marketingo informacijos sistema (MIS). Deja, empirinių tyrimų rezultatai mokslinėje literatūroje patvirtina, kad, nepaisant MIS poreikio marketingo valdymo pripažinimo, šios sistemos nėra plačiai paplitusios ir dažnai netenkina jų vartotojų lūkesčių.
Kitaip nei apskaitos, gamybos ar kitose vadybos srityse ir nepaisant gausių pastangų mokslinėje literatūroje, nepavyksta struktūrizuoti marketingo veiklos procesų, todėl šiuolaikinei marketingo veiklai vertinti, ypač internetines technologijas naudojančiose įmonėse, būtina naudoti dirbtinio intelekto metodus, padedančius efektyviai modeliuoti marketingo situacijas, kurioms būdingas didelis neapibrėžtumas, rizika ir sunkumai apdorojant gaunamą informaciją.

Šioje monografijoje " Intelektiniai modeliai marketingo sistemose" autoriai apžvelgė, susistemino ir įvertino mokslinėje literatūroje nagrinėjamus MIS klausimus, aprašė naujus MIS analizės ir kūrimo metodus vadovaudamiesi pateikiama marketingo IS daugiamatiškumo ir marketingo įžvalgų samprata.
Monografijoje analizuojama, kaip galima naudoti intelektinius metodus marketingo IS kūrimo problemoms spręsti, įvertinti tokio naudojimo pranašumai, trūkumai ir kylančios problemos. Taip pat siekiama pateikti visą marketingo IS problemų spektrą ir šiuolaikinį požiūrį į problemų sprendimą, remiantis marketingo valdymo ir intelektinių metodų taikymu, pasitelkiant modernias informacines technologijas.

Parašykite atsiliepimą apie "Intelektiniai modeliai marketingo sistemose"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Intelektiniai modeliai marketingo sistemose, kurią skaitytojams dovanoja Dalia Krikščiūnienė, Virgilijus Sakalauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dalia Krikščiūnienė, Virgilijus Sakalauskas su knyga Intelektiniai modeliai marketingo sistemose jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Intelektiniai modeliai marketingo sistemose patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalia Krikščiūnienė, Virgilijus Sakalauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Intelektiniai modeliai marketingo sistemose palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Intelektiniai modeliai marketingo sistemose" perkama kartu