0

Intelektinis potencialas: globalizacija ir žiniomis grindžiamos visuomenės kūrimas

29,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Intelektinis potencialas: globalizacija ir žiniomis grindžiamos visuomenės kūrimas

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • ISBN ar kodas: 9786094761263

2020-09-30 29.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Intelektinis potencialas: globalizacija ir žiniomis grindžiamos visuomenės kūrimas" aprašymas

Kolektyvinėje monografijoje "Intelektinis potencialas: globalizacija ir žiniomis grindžiamos visuomenės kūrimas" kompleksiškai nagrinėjami šiuolaikinės visuomenės intelektinio potencialo ugdymo ir plėtojimo, taip pat intelektinės veiklos aktyvinimo procesai ir problemos, atsižvelgiant į globalizacijos bei žiniomis grindžiamos visuomenės ir žinių ekonomikos kūrimo reikmes ir iššūkius. Aptariama šiuolaikinės visuomenės intelektinio potencialo bei jo ugdymo ir plėtojimo, taip pat intelektinės veiklos samprata. Detaliai apibūdinami intelektinio potencialo raidos ir kaitos dėsningumai.

Tiek šiuolaikinės visuomenės intelektiniam potencialui ugdyti ir plėtoti, tiek intelektinei veiklai aktyvinti kaip itin reikšmingi aplinkos procesai yra nagrinėjami etikos ir moralės nuostatų kaitos reiškiniai, taip pat kultūros ir aukštojo mokslo sektoriams būdingi raidos procesai, ypatumai ir pokyčių tendencijos, parodytas šių sektorių vaidmuo ugdant ir plėtojant intelektinį potencialą ir reaguojant į globalizacijos bei žiniomis grindžiamos visuomenės ir žinių ekonomikos kūrimo iššūkius. Atskleidžiamas šiuolaikinis požiūris į žmogiškuosius išteklius, jų raidą ir vadybos tobulinimą. Pažymėta, kad svarbiausias intelektinio potencialo plėtojimo bei intelektinės veiklos aktyvinimo rezultatas yra inovacijos ir ženklus inovacinės veiklos masto ir tempo padidėjimas.

Kompleksiškai išnagrinėti inovaciniai procesai, išryškintos įvairios inovacijų skatinimo galimybės ir perspektyvos. Detaliai analizuojami įvairūs kūrybos reiškiniai, parodyta kūrybinių gebėjimų svarba. Aptariami socialiniai ir ekonominiai pokyčiai, kuriuos nulemia įvairios intelektualizacijos aplinkybės. Prioritetinis dėmesys skiriamas mokslo ir technologijų pažangai, ypač plėtojant aukštąsias technologijas ir aukštųjų technologijų sektorių, taip pat kūrybinėms industrijoms, ekonomikai ir verslui intelektualizuoti. Nagrinėjami šiuolaikiniai darnios plėtros, tvarumo, taip pat saugumo siekiai, ypač turint tikslą plėtoti intelektinį potencialą ir aktyvinti intelektinę veiklą. Monografijoje apibendrinta autorių atliktų ilgamečių tyrimų medžiaga.

Ši monografija "Intelektinis potencialas: globalizacija ir žiniomis grindžiamos visuomenės kūrimas" yra skiriama visuomenės švietimui, naujų idėjų apie globalizaciją, žiniomis grindžiamą visuomenę bei žinių ekonomiką, intelektinę veiklą, inovacijas ir mokslo bei technologijų pažangą sklaidai. Kolektyvinės monografijos medžiaga gali būti panaudota universitetinėse ekonomikos ir vadybos, taip pat technikos ir technologijų profilio bei kitose studijose.

Parašykite atsiliepimą apie "Intelektinis potencialas: globalizacija ir žiniomis grindžiamos visuomenės kūrimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Visuomenė

Borisas Melnikas, Rūta Banelienė, Eugenijus Chlivickas ir kt. parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Intelektinis potencialas: globalizacija ir žiniomis grindžiamos visuomenės kūrimas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Intelektinis potencialas: globalizacija ir žiniomis grindžiamos visuomenės kūrimas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Intelektinis potencialas: globalizacija ir žiniomis grindžiamos visuomenės kūrimas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Intelektinis potencialas: globalizacija ir žiniomis grindžiamos visuomenės kūrimas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Borisas Melnikas, Rūta Banelienė, Eugenijus Chlivickas ir kt. tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Intelektinis potencialas: globalizacija ir žiniomis grindžiamos visuomenės kūrimas" perkama kartu