0

Intelektualiosios transporto sistemos

Informacija

Intelektualiosios transporto sistemos

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • ISBN ar kodas: 9789955282051

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Intelektualiosios transporto sistemos" aprašymas

Monografijoje pateikiama ITS plėtros tendencijų Lietuvoje ir ES šalyse apžvalga; tyrinėjama ITS architektūra užsienio šalyse, ITS planavimas ir finansavimas (užsienio patirtis); nagrinėjamos ITS diegimo Lietuvoje galimybės ir siūlymai; pateiktos bendrosios išvados ir rekomendacijos.

Monografija skirta transporto srities mokslininkams bei specialistams ir yra su sijusi su tiesioginiu jų darbu, o mokslo darbuotojams pravers kaip papildoma medžiaga tyrimams.

Parašykite atsiliepimą apie "Intelektualiosios transporto sistemos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Intelektualiosios transporto sistemos, kurią skaitytojams dovanoja Aldona Jarašūnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aldona Jarašūnienė su knyga Intelektualiosios transporto sistemos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Intelektualiosios transporto sistemos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aldona Jarašūnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Intelektualiosios transporto sistemos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Intelektualiosios transporto sistemos" perkama kartu