0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Interjero ABC. Praktinis vadovas kuriantiems svajonių namus

3.7
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 39,99 €
Kaina knygyne: 48,99 €*
Sutaupote: 9.00 € (19%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-03-25 Rokas

Naudinga knyga.

Interjero ABC. Praktinis vadovas kuriantiems svajonių namus


2021-06-30 39.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Interjero ABC. Praktinis vadovas kuriantiems svajonių namus" aprašymas

Visi šiandien norime gyventi gražiau, jaukiau ir patogiau, bet dažnai nežinome, kaip šią svajonę įgyvendinti. Viskas, ko daugeliui iš mūsų tereikia – tai koncentruotų, lengvai suprantamų ir naudingų žinių. O svarbiausia – pateikiamų viename rinkinyje ir sutaupančių valandų valandas naršymo internete.

„Interjero ABC“ – pirmasis Lietuvoje gražių namų vadovas, į kurį sudėjome pagrindines žinias apie interjero dizainą. Jį skaitydami ne tik gausite praktiškų patarimų, kaip patiems susikurti namus, bet ir sužinosite, kaip pasirengti profesionaliam susitikimui su architektu, interjero dizaineriu ar dekoratoriumi.

Knygos „Interjero ABC“ puslapiuose taip pat rasite vertingų žinių ir įžvalgų, kuriomis pasidalijo Lietuvoje žinomi architektūros, interjero dizaino bei kitų sričių profesionalai. Už tai, kad prisidėjo prie šios unikalios knygos kūrimo, dėkojame:

Ryčiui Mikulioniui, Rimgaudui Kunstmonui, Justei Žibūdienei, Ignui Rėksniui, Rasai Kamarauskaitei-Dapšienei, Viliui Kavaliauskui, Volandai Raupelytei-Chailovai, Raimundui Skurdeniui, Karolinai Čirbaitei, Eglei Dūdonei, Agnei Povilonytei, Rimai Rūtalienei, Tatjanai Sprainaitei, Rasai Blažienei, Linui Kairaičiui, Vainetai Orantienei, Kristinai Lastauskaitei-Pundei.

Racionalioji, konstruktyvioji knygos dalis jus supažindins su būsto erdvių specifika, planais ir išmaniosiomis technologijomis, o emocinė pakvies į įspūdingo, dinamiško interjero stiliaus, spalvų, apšvietimo bei dekoro idėjų pasaulį.

Versdami šiuos gausiai iliustruotus „Interjero ABC“ puslapius, jūs augsite palaipsniui, kol galiausiai suprasite, kad būsto kūrimo procesas turi aiškią schemą. Vadovaudamiesi ja, galėsite įgyvendinti visus savo sumanymus. Tačiau, prieš imdamiesi realių darbų, nepamirškite, kad interjeras – kur kas daugiau nei gražiai įrengti namai. Tai – tiesioginis jūsų asmenybės atspindys, išryškinantis pomėgius, gyvenimo būdą ir vidinę filosofiją. Taigi, investuodami į šį procesą daugiau savęs, pajėgsite kurti stebuklus!

Būkite drąsūs ir nebijokite svajoti: net pačios netikėčiausios idėjos gali tapti realybe!2021-03-25

Naudinga knyga.

2021-02-08

Mokama ne už viršelį o už knygos turinį! Kuris yra labai naudingas! Ačiū ❤️

2020-11-25

Parašykite atsiliepimą apie "Interjero ABC. Praktinis vadovas kuriantiems svajonių namus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Namų statyba, įrengimas, priežiūra ir dizainas

Gintarė Adamonytė, Rasa Tomkienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Interjero ABC. Praktinis vadovas kuriantiems svajonių namus, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Interjero ABC. Praktinis vadovas kuriantiems svajonių namus aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Interjero ABC. Praktinis vadovas kuriantiems svajonių namus už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Interjero ABC. Praktinis vadovas kuriantiems svajonių namus? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gintarė Adamonytė, Rasa Tomkienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Interjero ABC. Praktinis vadovas kuriantiems svajonių namus" perkama kartu