0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Intermodalinio transporto terminų žinynas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Intermodalinio transporto terminų žinynas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Intermodalinio transporto terminų žinynas" aprašymas
Šio žinyno tikslas - pateikti oficialius intermodalinio transporto, taip pat iš dalies ir logistikos terminus, teisines ir mokslines sąvokas, padėti studentams suprasti transporto politikos koncepcijas tarptautinėje logistikoje. Leidinyje pateikiama daug aktualios informacijos apie tarptautinių transporto tinklų organizavimo ir plėtros problematiką, transporto statistikos, intermodalinio keleivinio ir krovininio transporto aspektus.


Parašykite atsiliepimą apie "Intermodalinio transporto terminų žinynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Intermodalinio transporto terminų žinynas, kurią skaitytojams dovanoja Gražvydas Jakubauskas, Ramūnas Rimkus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gražvydas Jakubauskas, Ramūnas Rimkus su knyga Intermodalinio transporto terminų žinynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Intermodalinio transporto terminų žinynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gražvydas Jakubauskas, Ramūnas Rimkus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Intermodalinio transporto terminų žinynas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Intermodalinio transporto terminų žinynas" perkama kartu