0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Interneto ir technologijų teisė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2016-10-06 KLM

Šiaip sau ... Vietomis toks referato lygio rašinėlis ...
Nusivyliau ...
Iš nekurių Delfi straipsnių gali gauti daugiau vertingos info, nei iš šitos knygos ...

P.S. neveltui nėra autorių pavardžių ant viršelio ... toks įspūdis, kad iškepė dėl "pliusiuko" ...


Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 24.99 SoldOut

Knygos "Interneto ir technologijų teisė" aprašymas

Šiame vadovėlyje "Interneto ir technologijų teisė" nagrinėjamos bendrosios informacinių technologijų bei teisės sąveikos problemos ir pateikiami naujų technologijų teisės pagrindai.

Vadovėlis "Interneto ir technologijų teisė" yra skirtas visų lygių teisės studijų programų studentams, bet jame nagrinėjamos interneto, elektroninių ryšių, e. komercijos, e. sutarčių, e. įrodymų, nano- ir biotechnologijų bei robotikos teisinio reglamentavimo principai, intelektinės nuosavybės ir privatumo, asmens duomenų apsaugos elektroninėje erdvėje, elektroninių nusikaltimų ir kibernetinio saugumo pamatinės nuostatos turėtų sudominti ne tik studentus ir praktikuojančius teisininkus, bet ir informacinių technologijų specialistus bei visus tuos, kuriems kiekvieną dieną tenka naudotis informacinėmis technologijomis darbo ar asmeniniams tikslams.2016-10-06

Šiaip sau ... Vietomis toks referato lygio rašinėlis ...
Nusivyliau ...
Iš nekurių Delfi straipsnių gali gauti daugiau vertingos info, nei iš šitos knygos ...

P.S. neveltui nėra autorių pavardžių ant viršelio ... toks įspūdis, kad iškepė dėl "pliusiuko" ...

Parašykite atsiliepimą apie "Interneto ir technologijų teisė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Interneto ir technologijų teisė", kurią skaitytojams dovanoja Darius Štitilis; Mindaugas Kiškis; Tadas Limba ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Darius Štitilis; Mindaugas Kiškis; Tadas Limba ir kt. su knyga "Interneto ir technologijų teisė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Interneto ir technologijų teisė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Darius Štitilis; Mindaugas Kiškis; Tadas Limba ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Interneto ir technologijų teisė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Interneto ir technologijų teisė" perkama kartu