Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Intraverto pranašumai (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-10-31 2.99 SoldOut

Knygos "Intraverto pranašumai (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis). 

Esate intravertas? Greičiausiai neįsivaizduojate savęs pardavėjo rolėje ir pardavimų vadybininkams skirtus darbo skelbimus aplenkiate iš tolo. Stop! Autorius Matthew Pollard knygoje „Intraverto pranašumai: kuklūs parduoda daugiau” teigia, kad intravertas gali tapti daug sėkmingesniu pardavėju už daugelį ekstravertų.

Kaip gi atrodo tipinė pardavimų srityje dirbančio žmogaus diena?

Jis pakelia telefono ragelį, surenka numerį ir visą dieną įtikinėja žmones pirkti produktą ar paslaugas. Jei reikia – tą daro agresyviai ir nepaisydamas prieštaravimų.

Pasak autoriaus, tai nėra vienintelis sėkmingas pardavimų kelias ir jis visiškai netinka intravertams. Ramūs ir užsidarę žmonės iš tiesų blogai jaučiasi primygtinai brukdami produktus ar ginčydamiesi su klientais. Tad tokiems asmenims reikėtų pasiieškoti kito darbo, arba atidžiai perskaityti itin naudingus autoriaus patarimus.

Matthew Pollard ir pats yra intravertas. Dar paauglystėje jam teko gyventi vien tik iš komisinių gaunamų už pardavimus. Iš pradžių šis darbas nedavė absoliučiai jokių rezultatų, kol galiausiai Matthew Pollard atrado savo septynių žingsnių sistemą, padėjusią jam tapti geriausiu regiono pardavėju.

„Intraverto pranašumai: kuklūs parduoda daugiau“ – praktiškas patarimų vadovas, kuris ramius, agresyviems pardavimams nepasiruošusius žmones išmokys naudingų dalykų. Skaitytojai sužinos, kaip įžvelgti bei išnaudoti savo stipriąsias puses.

Darbuotojai išmoks natūraliai savimi pasitikėti, pasiruošti netikėtoms, iš vėžių išmušančioms situacijoms, atrasti patrauklių būdų, kaip galėtų prisistatyti klientams.

Autorius pataria, kaip suprasti, kada klientai pasiruošę pirkti, kaip pasiūlyti produktą iš tiesų jo nesiūlant bei kaip sukurti gerai parduodančią istoriją, o svarbiausia – kaip mėgautis pardavimo procesu.

Matthew Pollard atskleidžia visą pardavimų sistemą ir pateikia gausybę realių pavyzdžių. Skaitytojai liaupsina šią knygą ir dėkoja autoriui už pagalbą ieškant savo potencialo bei stipriųjų pusių. „Intraverto pranašumai: kuklūs parduoda daugiau“ yra skirta tiek darbuotojams, tiek vadovams. Beje, iš pateiktų pardavimų strategijų pasimokyti gali net ir ekstravertai.

Matthew Pollard yra tarptautiniu mastu pripažintas konsultantas, pranešėjas, tinklaraštininkas, autorius, mentorius, verslo treneris. Kadaise autorius ir pats bijojo pardavinėti, o dabar Matthew Polland patenka į geriausių pasaulio pardavimų profesionalų dvidešimtuką ir konsultuoja daugybę įmonių. Nors vyras turi tikrai didelių ir stambių klientų, tokių kaip „Microsoft“, jo aistra yra konsultuoti mažas įmones bei padėti smulkiam verslui sėkmingai augti.

Iš anglų kalbos vertė Dora Žibaitė

ATSILIEPIMAI

„Jei kada nors jautėtės taip, lyg jūsų intrąvertiškumas būtų kliūtis kelyje į sėkmę, daugiau nebesijaudinkite!“
Marshall Goldsmith, tarptautinio bestselerio "Tai, ką turite, jūsų nenuves ten, kur reikia" (What Got You Here Won’t Get You There) autorius

„Metju parašė išskirtinės reikšmės vadovėlį žmonėms, kurie nenoriai žengia į prekybos pasaulį.“
Jeffrey Gitomer, knygos "Mažoji raudonoji knyga apie prekybą" (The Little Red Book of Selling) autorius

„Genialu, intuityvu, gaivu!“
Matthew Dixon, knygos "Iššūkio vertas sandoris" (The Challenger Sale) autorius

„Intraverto pranašumai pardavimą iš nepatogaus, nesėkmingo, didelį spaudimą keliančio košmaro paverčia į sklandų, pergalingą pokalbį.“
Mark Roberge, vyresnysis Harvardo verslo mokyklos lektorius ir bestselerio "Kaip pagreitinti prekybą" (The Sales Acceleration Formula) autorius

„Jo sistema iškelia procesą aukščiau už asmenybę, o tai tartum muzika šios introvertiškos verslininkės ausims!“
Beth L. Buelow, PCC, knygos "Verslininkas intravertas" (The Introvert Entrepreneur) autorėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Intraverto pranašumai (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos verslo knygos

Derek Lewis, Matthew Pollard pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Intraverto pranašumai (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Intraverto pranašumai (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Intraverto pranašumai (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Intraverto pranašumai (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Derek Lewis, Matthew Pollard tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Intraverto pranašumai (knyga su defektais)" perkama kartu