0

Intuicija: žinojimas anapus logikos

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2017-09-08 Inga

Super !!!

Informacija

Intuicija: žinojimas anapus logikos

  • Leidėjas: Meilės kelias
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 189
  • ISBN ar kodas: 9786098054033

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Intuicija: žinojimas anapus logikos" aprašymas

Kas yra intuicija?

Ar ją vieni žmonės turi iš prigimties, o kiti negali net tikėtis, kad ją kada nors pažadins?

O gal intuicijos galime išmokti kokiuose nors kursuose pagal iš anksto paruoštas formules?

Ir gal galime tai padaryti be didelių pastangų ir ryžto?


Intuicija yra tiesioginis tikrovės suvokimas, kurio neiškreipia išankstinės nuostatos ir prietarai. Tai yra pažinimas, peržengiantis logikos ir racionalaus protavimo ribas. Osho tvirtina, kad intuicija yra įgimta savybė ir kad ją turi visi. Tačiau suaugę žmonės dažniausiai netenka sąlyčio su daugeliu savo įgimtų talentų. Vienas iš jų yra ir intuicija.

Daug kas net netiki, kad ji apskritai egzistuoja. Dėl to didžia dalimi kalta mūsų auklėjimo sistema. Esame mokomi saugumą vertinti labiau nei pažinimą, mus įspraudžia į loginio mąstymo rėmus ir dėl to mes turime paaukoti gebėjimą jausti intuicijos užuominas, kurios dažnai padeda žmonėms tapti genijais. Mums niekas nepaaiškina, kaip suprasti savo instinktų kalbą ir pasinaudoti jų patarimais, kad galėtume augti ir tobulėti.


Šioje knygoje "Intuicija: žinojimas anapus logikos" Osho tiksliai apibrėžia, kas yra intuicija ir kaip atpažinti, ar turime ją patys ir ar turi ją kiti žmonės. Skaitytojai išmoks atskirti tikrą intuiciją nuo „mąstymo apie geidžiamus dalykus“, kuris dažnai skatina klysti ir kurio vaisiai mums būna nemalonūs.

Knygoje "Intuicija: žinojimas anapus logikos" pateikta daug specifinių meditacijų ir pratimų, kurie skirti įgimtai intuicijos dovanai lavinti. Ji skirta žmonėms, kurie nori išmokti daryti geresnius sprendimus ir susikurti natūralesnę vertybių sistemą, grįstą jų individualiais potyriais ir įgimta išmintimi, o ne išorinių jėgų primestomis taisyklėmis bei dogmomis.

2017-09-08

Super !!!

2012-05-25

fantastiska knyga!

Parašykite atsiliepimą apie "Intuicija: žinojimas anapus logikos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Intuicija: žinojimas anapus logikos, kurią skaitytojams dovanoja Osho. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Osho su knyga Intuicija: žinojimas anapus logikos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Intuicija: žinojimas anapus logikos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Osho. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Intuicija: žinojimas anapus logikos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Intuicija: žinojimas anapus logikos" perkama kartu