Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Intuicija: žinojimas anapus logikos

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 8,80 €
Kaina su kodu: 7,92 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2017-09-08 Inga

Super !!!


2024-07-31 8.801 InStock
Į krepšelį 7,92 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Intuicija: žinojimas anapus logikos“ aprašymas

Kas yra intuicija?
Ar ją vieni žmonės turi iš prigimties, o kiti negali net tikėtis, kad ją kada nors pažadins?
O gal intuicijos galime išmokti kokiuose nors kursuose pagal iš anksto paruoštas formules?
Ir gal galime tai padaryti be didelių pastangų ir ryžto?

Intuicija yra tiesioginis tikrovės suvokimas, kurio neiškreipia išankstinės nuostatos ir prietarai. Tai yra pažinimas, peržengiantis logikos ir racionalaus protavimo ribas. Osho tvirtina, kad intuicija yra įgimta savybė ir kad ją turi visi. Tačiau suaugę žmonės dažniausiai netenka sąlyčio su daugeliu savo įgimtų talentų. Vienas iš jų yra ir intuicija.

Daug kas net netiki, kad ji apskritai egzistuoja. Dėl to didžia dalimi kalta mūsų auklėjimo sistema. Esame mokomi saugumą vertinti labiau nei pažinimą, mus įspraudžia į loginio mąstymo rėmus ir dėl to mes turime paaukoti gebėjimą jausti intuicijos užuominas, kurios dažnai padeda žmonėms tapti genijais. Mums niekas nepaaiškina, kaip suprasti savo instinktų kalbą ir pasinaudoti jų patarimais, kad galėtume augti ir tobulėti.

Šioje knygoje "Intuicija: žinojimas anapus logikos" Osho tiksliai apibrėžia, kas yra intuicija ir kaip atpažinti, ar turime ją patys ir ar turi ją kiti žmonės. Skaitytojai išmoks atskirti tikrą intuiciją nuo „mąstymo apie geidžiamus dalykus“, kuris dažnai skatina klysti ir kurio vaisiai mums būna nemalonūs.

Knygoje "Intuicija: žinojimas anapus logikos" pateikta daug specifinių meditacijų ir pratimų, kurie skirti įgimtai intuicijos dovanai lavinti. Ji skirta žmonėms, kurie nori išmokti daryti geresnius sprendimus ir susikurti natūralesnę vertybių sistemą, grįstą jų individualiais potyriais ir įgimta išmintimi, o ne išorinių jėgų primestomis taisyklėmis bei dogmomis.


  • Autorius: Osho
  • Leidėjas: Meilės kelias
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 189
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098054033

2017-09-08

Super !!!

2012-05-25

fantastiska knyga!

Parašykite atsiliepimą apie „Intuicija: žinojimas anapus logikos“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie pasąmonę ir sąmoningumą

Osho pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Intuicija: žinojimas anapus logikos“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Intuicija: žinojimas anapus logikos“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Intuicija: žinojimas anapus logikos“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Intuicija: žinojimas anapus logikos“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Osho tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Intuicija: žinojimas anapus logikos“ perkama kartu