0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Investavimas finansų rinkose

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Investavimas finansų rinkose


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 13.99 SoldOut
Knygos "Investavimas finansų rinkose" aprašymas

Šio vadovėlio tikslas yra supažindinti skaitytoją su pagrindinėmis investavimo į finansų rinkas strategijomis ir metodais. Reikia pabrėžti, kad investavimo mokslas neduoda tikslių receptų, kaip tapti milijonieriumi. Ši teorija moko, kaip optimaliai investuoti į vertybinius popierius, t. y. kaip sudaryti investicinį portfelį su kiek įmanoma didesne tikėtinąja grąža ir kiek įmanoma mažesne rizika.Parašykite atsiliepimą apie "Investavimas finansų rinkose"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Finansų ir investavimo knygos

Eimutis Valakevičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Investavimas finansų rinkose, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Investavimas finansų rinkose aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Investavimas finansų rinkose už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Investavimas finansų rinkose? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eimutis Valakevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Investavimas finansų rinkose" perkama kartu