0

Investavimas į akcijas ir obligacijas (CD)

4.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2010-08-27 Nessy

O visi CD pasileidzia su bet kokiom operacinem sistemom, kad ir 7 windows?nenoreciau siustis i uzsieni kad vel tektu atgal parsiusti. Dekui uz ats ;)

Informacija

Investavimas į akcijas ir obligacijas (CD)

  • Leidėjas: MK centras
  • Išleidimo metai: 2010
  • ISBN ar kodas: CD-AKC-OB

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Investavimas į akcijas ir obligacijas (CD)" aprašymas
Trukmė: 1h 28min.
Šiame kompaktiniame diske pateikiama video medžiaga ir audio komentaras- tai lyg seminaras jūsų kompiuteryje. Kompaktinis diskas skirtas visiems, kurie nori sėkmingai investuoti į akcijas ir obligacijas, jame pateikiami pagrindiniai investavimo principai.
Turinys:
1. Investavimas į akcijas: Pagrindai Pagrindinės temos: akcijos ir jų rūšys, akcininkų teisės, vertybinių popierių birža, investavimo į akcijas rizikos, akcijų indeksai, pagrindinės investavimo strategijos, portfelio sudarymas, dividendai, akcijų emisijos ir jų įtaka akcijų kainai.
2. Akcijų pasirinkimas Pagrindinės temos: akcijų likvidumas, fundamentali analizė- praktinis pavyzdys, bendrovės balansas, pelno (nuostolių) bei pinigų srautų ataskaitos, santykiniai rodikliai bei rinkos rodikliai- P/E, P/S, P/BV.
3. Prekyba biržoje Pagrindinės temos: FMĮ pasirinkimas, pavedimų tipai, prekybos platformų pavyzdžiai, įvadas į techninę analizę, investavimo psichologija, sandorio planavimas, pergalingos investavimo strategijos, mokesčiai valstybei.
4. Investavimas į obligacijas Pagrindinės temos: obligacijų parametrai, obligacijų rizikos, kredito reitingai, obligacijų kaina ir palūkanų norma, antrinė obligacijų rinka, konkretūs pavyzdžiai.
Apie autorių:
Aldas Pipinys turi didelę investavimo patirtį, investuoja finansų rinkose nuo 1996m.
Nuo 2006m. pravedė apie 30 įvairių seminarų apie investavimą: „Investavimas į akcijas pradedantiems‘‘, “Investavimas į akcijas pažengusiems‘‘, “Šiuolaikinės investavimo galimybės“, „Investavimo psichologija akcijų biržose“ ir kt. Finansų maklerio konsultanto licencija nuo 2007m., Nr. S177. Investuotojų asociacijos narys
2010-08-27

O visi CD pasileidzia su bet kokiom operacinem sistemom, kad ir 7 windows?nenoreciau siustis i uzsieni kad vel tektu atgal parsiusti. Dekui uz ats ;)

Parašykite atsiliepimą apie "Investavimas į akcijas ir obligacijas (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Investavimas į akcijas ir obligacijas (CD), kurią skaitytojams dovanoja Aldas Pipinys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aldas Pipinys su knyga Investavimas į akcijas ir obligacijas (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Investavimas į akcijas ir obligacijas (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aldas Pipinys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Investavimas į akcijas ir obligacijas (CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Investavimas į akcijas ir obligacijas (CD)" perkama kartu