0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Investavimas į akcijas ir obligacijas (CD)

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2010-08-27 Nessy

O visi CD pasileidzia su bet kokiom operacinem sistemom, kad ir 7 windows?nenoreciau siustis i uzsieni kad vel tektu atgal parsiusti. Dekui uz ats ;)

Investavimas į akcijas ir obligacijas (CD)


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 2.89 SoldOut
Knygos "Investavimas į akcijas ir obligacijas (CD)" aprašymas

Trukmė: 1h 28min.
Šiame kompaktiniame diske pateikiama video medžiaga ir audio komentaras- tai lyg seminaras jūsų kompiuteryje. Kompaktinis diskas skirtas visiems, kurie nori sėkmingai investuoti į akcijas ir obligacijas, jame pateikiami pagrindiniai investavimo principai.
Turinys:
1. Investavimas į akcijas: Pagrindai Pagrindinės temos: akcijos ir jų rūšys, akcininkų teisės, vertybinių popierių birža, investavimo į akcijas rizikos, akcijų indeksai, pagrindinės investavimo strategijos, portfelio sudarymas, dividendai, akcijų emisijos ir jų įtaka akcijų kainai.
2. Akcijų pasirinkimas Pagrindinės temos: akcijų likvidumas, fundamentali analizė- praktinis pavyzdys, bendrovės balansas, pelno (nuostolių) bei pinigų srautų ataskaitos, santykiniai rodikliai bei rinkos rodikliai- P/E, P/S, P/BV.
3. Prekyba biržoje Pagrindinės temos: FMĮ pasirinkimas, pavedimų tipai, prekybos platformų pavyzdžiai, įvadas į techninę analizę, investavimo psichologija, sandorio planavimas, pergalingos investavimo strategijos, mokesčiai valstybei.
4. Investavimas į obligacijas Pagrindinės temos: obligacijų parametrai, obligacijų rizikos, kredito reitingai, obligacijų kaina ir palūkanų norma, antrinė obligacijų rinka, konkretūs pavyzdžiai.
Apie autorių:
Aldas Pipinys turi didelę investavimo patirtį, investuoja finansų rinkose nuo 1996m.
Nuo 2006m. pravedė apie 30 įvairių seminarų apie investavimą: „Investavimas į akcijas pradedantiems‘‘, “Investavimas į akcijas pažengusiems‘‘, “Šiuolaikinės investavimo galimybės“, „Investavimo psichologija akcijų biržose“ ir kt. Finansų maklerio konsultanto licencija nuo 2007m., Nr. S177. Investuotojų asociacijos narys2010-08-27

O visi CD pasileidzia su bet kokiom operacinem sistemom, kad ir 7 windows?nenoreciau siustis i uzsieni kad vel tektu atgal parsiusti. Dekui uz ats ;)

Parašykite atsiliepimą apie "Investavimas į akcijas ir obligacijas (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Finansų ir investavimo knygos

Aldas Pipinys parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Investavimas į akcijas ir obligacijas (CD)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Investavimas į akcijas ir obligacijas (CD)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Investavimas į akcijas ir obligacijas (CD)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Investavimas į akcijas ir obligacijas (CD)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aldas Pipinys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Investavimas į akcijas ir obligacijas (CD)" perkama kartu