0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Investavimo pradžiamokslis: Investavimo galimybės. Fondai. SASO (CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Investavimo pradžiamokslis: Investavimo galimybės. Fondai. SASO (CD)


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 11.3 SoldOut
Knygos "Investavimo pradžiamokslis: Investavimo galimybės. Fondai. SASO (CD)" aprašymas

Domitės investavimu? Norite pradėti investuoti, bet nežinote nuo ko pradėti? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus rasite naujame kompaktiniame diske.
Kompaktiniame diske vaizdinę medžiagą papildo audio komentaras, paprastai ir suprantamai aptariamos šios temos:
1. Investavimo galimybės: grąža ir rizika Pagrindinės temos: sudėtinės palūkanos, investavimo galimybės finansų pasaulyje, tikėtina grąža ir rizika, diversifikacija, investicinis portfelis, rizikos tolerancija, investavimo žingsniai.
2. Investiciniai fondai Pagrindinės temos: fondo veiklos schema, fondų privalumai ir trūkumai, jų rūšys, fondų fondai, fondų mokesčiai, vieneto vertė, informacija apie fondus, fondų pasirinkimas, standartinis nuokrypis, šarpo rodiklis, ETF, periodinio investavimo strategija, mokesčiai valstybei.
3. Su akcijom susietos obligacijos (SASO) Pagrindinės temos: Kas yra SASO, privalumai ir trūkumai, grąžos skaičiavimas (pavyzdys), susietų obligacijų įvairovė, SASO kotiruotės, investiciniai indėliai.
Apie autorių: Aldas Pipinys turi didelę investavimo patirtį, investuoja finansų „Investavimas į akcijas pradedantiems‘‘, “Investavimas į akcijas pažengusiems‘‘, “Šiuolaikinės investavimo galimybės“ ir kt. Finansų maklerio konsultanto licencija nuo 2007m., Nr. S177.Parašykite atsiliepimą apie "Investavimo pradžiamokslis: Investavimo galimybės. Fondai. SASO (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Finansų ir investavimo knygos

Aldas Papinys parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Investavimo pradžiamokslis: Investavimo galimybės. Fondai. SASO (CD)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Investavimo pradžiamokslis: Investavimo galimybės. Fondai. SASO (CD)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Investavimo pradžiamokslis: Investavimo galimybės. Fondai. SASO (CD)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Investavimo pradžiamokslis: Investavimo galimybės. Fondai. SASO (CD)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aldas Papinys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Investavimo pradžiamokslis: Investavimo galimybės. Fondai. SASO (CD)" perkama kartu