0

Investavimo pradžiamokslis: Investavimo galimybės. Fondai. SASO (CD)

Informacija

Investavimo pradžiamokslis: Investavimo galimybės. Fondai. SASO (CD)

  • Leidėjas: MK centras
  • Išleidimo metai: 2010
  • ISBN ar kodas: CD-INV-GALIM

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Investavimo pradžiamokslis: Investavimo galimybės. Fondai. SASO (CD)" aprašymas
Domitės investavimu? Norite pradėti investuoti, bet nežinote nuo ko pradėti? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus rasite naujame kompaktiniame diske.
Kompaktiniame diske vaizdinę medžiagą papildo audio komentaras, paprastai ir suprantamai aptariamos šios temos:
1. Investavimo galimybės: grąža ir rizika Pagrindinės temos: sudėtinės palūkanos, investavimo galimybės finansų pasaulyje, tikėtina grąža ir rizika, diversifikacija, investicinis portfelis, rizikos tolerancija, investavimo žingsniai.
2. Investiciniai fondai Pagrindinės temos: fondo veiklos schema, fondų privalumai ir trūkumai, jų rūšys, fondų fondai, fondų mokesčiai, vieneto vertė, informacija apie fondus, fondų pasirinkimas, standartinis nuokrypis, šarpo rodiklis, ETF, periodinio investavimo strategija, mokesčiai valstybei.
3. Su akcijom susietos obligacijos (SASO) Pagrindinės temos: Kas yra SASO, privalumai ir trūkumai, grąžos skaičiavimas (pavyzdys), susietų obligacijų įvairovė, SASO kotiruotės, investiciniai indėliai.
Apie autorių: Aldas Pipinys turi didelę investavimo patirtį, investuoja finansų „Investavimas į akcijas pradedantiems‘‘, “Investavimas į akcijas pažengusiems‘‘, “Šiuolaikinės investavimo galimybės“ ir kt. Finansų maklerio konsultanto licencija nuo 2007m., Nr. S177.

Parašykite atsiliepimą apie "Investavimo pradžiamokslis: Investavimo galimybės. Fondai. SASO (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Investavimo pradžiamokslis: Investavimo galimybės. Fondai. SASO (CD), kurią skaitytojams dovanoja Aldas Papinys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aldas Papinys su knyga Investavimo pradžiamokslis: Investavimo galimybės. Fondai. SASO (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Investavimo pradžiamokslis: Investavimo galimybės. Fondai. SASO (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aldas Papinys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Investavimo pradžiamokslis: Investavimo galimybės. Fondai. SASO (CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Investavimo pradžiamokslis: Investavimo galimybės. Fondai. SASO (CD)" perkama kartu