0

Investavimo pradžiamokslis: Investavimo galimybės. Fondai. SASO (CD)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Investavimo pradžiamokslis: Investavimo galimybės. Fondai. SASO (CD)

  • Leidėjas: MK centras
  • Išleidimo metai: 2010
  • ISBN ar kodas: CD-INV-GALIM

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Domitės investavimu? Norite pradėti investuoti, bet nežinote nuo ko pradėti? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus rasite naujame kompaktiniame diske.
Kompaktiniame diske vaizdinę medžiagą papildo audio komentaras, paprastai ir suprantamai aptariamos šios temos:
1. Investavimo galimybės: grąža ir rizika Pagrindinės temos: sudėtinės palūkanos, investavimo galimybės finansų pasaulyje, tikėtina grąža ir rizika, diversifikacija, investicinis portfelis, rizikos tolerancija, investavimo žingsniai.
2. Investiciniai fondai Pagrindinės temos: fondo veiklos schema, fondų privalumai ir trūkumai, jų rūšys, fondų fondai, fondų mokesčiai, vieneto vertė, informacija apie fondus, fondų pasirinkimas, standartinis nuokrypis, šarpo rodiklis, ETF, periodinio investavimo strategija, mokesčiai valstybei.
3. Su akcijom susietos obligacijos (SASO) Pagrindinės temos: Kas yra SASO, privalumai ir trūkumai, grąžos skaičiavimas (pavyzdys), susietų obligacijų įvairovė, SASO kotiruotės, investiciniai indėliai.
Apie autorių: Aldas Pipinys turi didelę investavimo patirtį, investuoja finansų „Investavimas į akcijas pradedantiems‘‘, “Investavimas į akcijas pažengusiems‘‘, “Šiuolaikinės investavimo galimybės“ ir kt. Finansų maklerio konsultanto licencija nuo 2007m., Nr. S177.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu