0

Investicijos

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 78
  • ISBN ar kodas: 9789955285847

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Investicijos" aprašymas

Knygoje pagrindinis dėmesys skiriamas įmonės kapitalo investicijų analizei, supažindinama su investicinių sprendimų priėmimo principais ir tradiciniais kapitalo investicijų efektyvumo vertinimo metodais. Nagrinėjami dažniausiai įmonių praktikoje naudojami vidiniai ir išoriniai investicinių projektų finansavimo šaltiniai. Aptariami įmonei reikalingo ilgalaikio ir trumpalaikio finansavimo tinkamų būdų parinkimo klausimai, pristatomos praktinės finansavimo galimybės ir įmonėms taikomi reikalavimai Lietuvoje.

Parašykite atsiliepimą apie "Investicijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Investicijos, kurią skaitytojams dovanoja Dalia Treigienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dalia Treigienė su knyga Investicijos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Investicijos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalia Treigienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Investicijos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Investicijos" perkama kartu