0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Investicijų ekonomika: finansinės investicijos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Investicijų ekonomika: finansinės investicijos


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 6.49 SoldOut
Knygos "Investicijų ekonomika: finansinės investicijos" aprašymas

Mokomoji knyga "Investicijų ekonomika: finansinės investicijos" - skiriama bakalauro ir magistratūros studijų studentams, studijuojantiems ekonomiką, verslo įmonių, įstaigų ir organizacijų vadovams, ekonomikos ir finansų padalinių darbuotojams ir visiems,kurie domisi investicijų valdymo ypatumais.Parašykite atsiliepimą apie "Investicijų ekonomika: finansinės investicijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Finansų ir investavimo knygos

D.Cibulskienė, M.Butkus parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Investicijų ekonomika: finansinės investicijos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Investicijų ekonomika: finansinės investicijos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Investicijų ekonomika: finansinės investicijos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Investicijų ekonomika: finansinės investicijos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, D.Cibulskienė, M.Butkus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Investicijų ekonomika: finansinės investicijos" perkama kartu