0

Investicijų ekonomika: realiosios investicijos

  • Nuolaida knygai -25%
Kaina internetu: 6,49 €
Kaina knygyne: 8,59 €*
Sutaupote: 2.10 € (25%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Investicijų ekonomika: realiosios investicijos

  • Leidėjas: Šiaulių universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 191
  • ISBN ar kodas: 9789986387275

2020-09-30 6.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Investicijų ekonomika: realiosios investicijos" aprašymas

Bet kurio investicinio projekto patrauklumo vertinimas reikalauja detalios daugelio rodiklių analizės, tačiau apsisprendžiant reikia įvertinti ir galimus rizikos veiksnius. Sunkiausia yra įvertinti investicijas į realiuosius aktyvus. Knygoje "Investicijų ekonomika: realiosios investicijos" apibūdinama investicijų ekonominė prasmė, jų klasifikavimas, investicijų kaina; aprašomas investavimo į realiuosius aktyvus procesas; daug dėmesio skiriama investicinių projektų efektyvumo vertinimo metodų naudojimo logikai, rizikos vertinimo ir ilgalaikių investicijų finansavimo šaltinių kainos nustatymo metodams ir kt.

Mokomoji knyga "Investicijų ekonomika: realiosios investicijos" skiriama bakalauro ir magistrantūros studijų studentams, studijuojantiems ekonomiką, verslo įmonių, įstaigų ir organizacijų vadovams, ekonomikos ir finansų padalinių darbuotojams ir visiems, kurie domisi investicijų valdymo ypatumais.

Parašykite atsiliepimą apie "Investicijų ekonomika: realiosios investicijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Investicijų ekonomika: realiosios investicijos, kurią skaitytojams dovanoja Diana Cibulskienė, Mindaugas Butkus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Diana Cibulskienė, Mindaugas Butkus su knyga Investicijų ekonomika: realiosios investicijos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Investicijų ekonomika: realiosios investicijos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Diana Cibulskienė, Mindaugas Butkus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Investicijų ekonomika: realiosios investicijos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Investicijų ekonomika: realiosios investicijos" perkama kartu