0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Investicijų ekonomika: realiosios investicijos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Investicijų ekonomika: realiosios investicijos


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 6.49 SoldOut
Knygos "Investicijų ekonomika: realiosios investicijos" aprašymas

Bet kurio investicinio projekto patrauklumo vertinimas reikalauja detalios daugelio rodiklių analizės, tačiau apsisprendžiant reikia įvertinti ir galimus rizikos veiksnius. Sunkiausia yra įvertinti investicijas į realiuosius aktyvus. Knygoje "Investicijų ekonomika: realiosios investicijos" apibūdinama investicijų ekonominė prasmė, jų klasifikavimas, investicijų kaina; aprašomas investavimo į realiuosius aktyvus procesas; daug dėmesio skiriama investicinių projektų efektyvumo vertinimo metodų naudojimo logikai, rizikos vertinimo ir ilgalaikių investicijų finansavimo šaltinių kainos nustatymo metodams ir kt.

Mokomoji knyga "Investicijų ekonomika: realiosios investicijos" skiriama bakalauro ir magistrantūros studijų studentams, studijuojantiems ekonomiką, verslo įmonių, įstaigų ir organizacijų vadovams, ekonomikos ir finansų padalinių darbuotojams ir visiems, kurie domisi investicijų valdymo ypatumais.


Parašykite atsiliepimą apie "Investicijų ekonomika: realiosios investicijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Finansų ir investavimo knygos

Diana Cibulskienė, Mindaugas Butkus parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Investicijų ekonomika: realiosios investicijos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Investicijų ekonomika: realiosios investicijos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Investicijų ekonomika: realiosios investicijos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Investicijų ekonomika: realiosios investicijos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Diana Cibulskienė, Mindaugas Butkus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Investicijų ekonomika: realiosios investicijos" perkama kartu