0

Investicijų į transportą politika

Informacija

Investicijų į transportą politika

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 180
  • ISBN ar kodas: 9789955285335

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Investicijų į transportą politika" aprašymas

Mokomojoje knygoje nagrinėjama transporto investicijos ir investavimo skatinimas, apibrėžta valstybės transporto investicijų politika, remiantis svarbiausiais teisės aktais, reglamentuojančiais investavimo procesą, išanalizuotos šio proceso kliūtys ir numatytos priemonės joms įveikti, pateiktos transporto koncesijų, viešosios ir privačios partnerystės naudojimo galimybės. Pateikta Valstybės investicijų program rengimo tvarka, valstybės kapitalo investicijų planavimo metodika, šios programos 2008–2010 m. svarbiausieji transporto investicijų projektai ir kt. Knyga skirta transporto vadybos ir transporto ekonomikos specialybių pagrindinių studijų studentams, magistrantams, tiktų transporto specialistų kvalifikacijos kursams

Parašykite atsiliepimą apie "Investicijų į transportą politika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Transporto inžinerija

Algirdas Griškevičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Investicijų į transportą politika, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Investicijų į transportą politika aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Investicijų į transportą politika už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Investicijų į transportą politika? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Griškevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Investicijų į transportą politika" perkama kartu