0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Investicijų valdymas. Teoriniai ir praktiniai aspektai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Investicijų valdymas. Teoriniai ir praktiniai aspektai


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 12.71 SoldOut
Knygos "Investicijų valdymas. Teoriniai ir praktiniai aspektai" aprašymas

Monografijoje nagrinėjami aktualūs teoriniai ir praktiniai investicijų valdymo klausimai. Daugiausia dėmesio skiriama tokioms temoms: investicijos ir investuotojai, investicinių pajamų vertinimo metodai, investicijų grąža ir rizika, investicijų rinka, fundamentalioji ir techninė analizė, verslo plėtros investicinė strategija. Skiriama mokslo ir pedagoginiams darbuotojams, verslininkams, studentams ir visiems besidomintiems investavimo klausimais bei norintiems savarankiškai gauti teorinių ir praktinių žinių.Parašykite atsiliepimą apie "Investicijų valdymas. Teoriniai ir praktiniai aspektai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Finansų ir investavimo knygos

Stasys Valentinavičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Investicijų valdymas. Teoriniai ir praktiniai aspektai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Investicijų valdymas. Teoriniai ir praktiniai aspektai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Investicijų valdymas. Teoriniai ir praktiniai aspektai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Investicijų valdymas. Teoriniai ir praktiniai aspektai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stasys Valentinavičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Investicijų valdymas. Teoriniai ir praktiniai aspektai" perkama kartu