0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Inžinerija ateities išradėjams. STEM

  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 5,59 €
Kaina knygyne: 7,59 €*
Sutaupote: 2.00 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Inžinerija ateities išradėjams. STEM


2021-05-31 5.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Inžinerija ateities išradėjams. STEM" aprašymas

Kiekvienas smalsuolis svajoja sukurti ar bent patobulinti naudinga daikta.
Tam reikia in˛inerijos ˛iniu. Knygeleje ateities i?radejai daugiau su˛inos apie ?ia mokslo sriti: kaip buvo spausdinamos pirmosios knygos, kuo ypatingi lektuvu sparnai, kas svarbu ra?ant programas kompiuteriams.

Idomiu faktu ir linksmu u˛duociu ikvepti vaikai galbut viena diena nustebins savo i?radimais.Parašykite atsiliepimą apie "Inžinerija ateities išradėjams. STEM"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Inžinerija ateities išradėjams. STEM, kurį parašė Catherine Bruzzone, Jenny Jacoby, Sam Hutchinson. Siūlome ne tik išsamų Inžinerija ateities išradėjams. STEM aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Catherine Bruzzone, Jenny Jacoby, Sam Hutchinson. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Inžinerija ateities išradėjams. STEM. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Inžinerija ateities išradėjams. STEM dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Inžinerija ateities išradėjams. STEM" perkama kartu