Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Inžinerinė braižyba. Metodiniai nurodymai ir užduotys

Kaina: 21,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2024-07-31 21.99 InStock
Į krepšelį 21,99 € Kaina

Knygos „Inžinerinė braižyba. Metodiniai nurodymai ir užduotys“ aprašymas

Inžinerinė braižyba – svarbi sritis, be kurios būtų neįmanoma organizuoti gamybos, rengti konstrukcinės ir technologinės dokumentacijos. Šioje knygoje „Inžinerinė braižyba. Metodiniai nurodymai ir užduotys“ pirmiausia supažindinama su svarbiausiais terminais, apibrėžimais, pristatomi pagrindiniai brėžinių įforminimo reikalavimai, detalizuojama geometrinė, techninė braižyba ir kitos šioje srityje svarbiausios dalys. „Inžinerinė braižyba. Metodiniai nurodymai ir užduotys“ – puikus leidinys mokymuisi, kadangi po kiekvieno skyriaus, kuriame detaliai pristatomi braižybos metodai, pateikiamas ir laboratorinis darbas, padėsiantis geriau įsisavinti teorines žinias. Inžinerinės braižybos besimokantiems studentams itin pravarti knygoje pateikiama mokymosi programa, padėsianti lengviau orientuotis ir planuotis užduotis. Ši metodinė priemonė skirta technikos studijų studentams, besimokantiems inžinerinės braižybos ir siekiantiems įgyti daugiau teorinių žinių, kurias vėliau galima išbandyti ir praktikoje, atliekant individualias leidinyje aprašytas darbų užduotis.Parašykite atsiliepimą apie „Inžinerinė braižyba. Metodiniai nurodymai ir užduotys“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Matematikos, statistikos knygos

Nomeda Puodžiūnienė, Tilmutė Pilkaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Inžinerinė braižyba. Metodiniai nurodymai ir užduotys“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Inžinerinė braižyba. Metodiniai nurodymai ir užduotys“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Inžinerinė braižyba. Metodiniai nurodymai ir užduotys“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Inžinerinė braižyba. Metodiniai nurodymai ir užduotys“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nomeda Puodžiūnienė, Tilmutė Pilkaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Inžinerinė braižyba. Metodiniai nurodymai ir užduotys“ perkama kartu