-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Inžinerinė geologija

2022-08-31 19.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Inžinerinė geologija" aprašymas

Inžinerinė geologija – taikomoji geologijos mokslo šaka, kuri geologines žinias pritaiko įvairios paskirties statinių statybai ir inžinerinių apsisaugojimo priemonių nuo neigiamų geologinių procesų ir reiškinių įrengimui. Teritorijos inžinerinės geologinės sąlygos išreiškia jos šiuolaikinės geologinės sandaros, uolienų ir gruntų sudėties, savybių, geologinių procesų ir reiškinių, reljefo ir požeminio vandens ypatybės. Vadovėlyje "Inžinerinė geologija" pateikiamos pagrindinės žinios apie svarbiausias geologinės aplinkos komponentes, kurios formuoja inžinerines geologines sąlygas, jų formavimosi ir dinamikos procesus, sandarą, sudėtį, savybes ir vertinimo metodus.

Vadovėlis "Inžinerinė geologija" skirtas ne tik statybinės inžinerijos, bet ir kitų studijų programų studentams, taip pat visiems, kurie domisi geologine aplinka ir jos apsauga.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Inžinerinė geologija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Inžinerinė geologija", Gražina Skridlaitė, Sabina Prušinskienė, Vaidotė Jakimavičiūtė-Maselienė, Sonata Gadeikytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gražina Skridlaitė, Sabina Prušinskienė, Vaidotė Jakimavičiūtė-Maselienė, Sonata Gadeikytė su knyga "Inžinerinė geologija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Inžinerinė geologija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gražina Skridlaitė, Sabina Prušinskienė, Vaidotė Jakimavičiūtė-Maselienė, Sonata Gadeikytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Inžinerinė geologija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Inžinerinė geologija" perkama kartu