⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Inžinerinė grafika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 3.59 SoldOut

Knygos "Inžinerinė grafika" aprašymas

Leidinyje "Inžinerinė grafika" pateikti nagrinėjamų temų pagrindiniai teoriniai teiginiai ir tipiniai uždaviniai, skirti spręsti auditorijoje ir namuose.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Inžinerinė grafika"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Inžinerinė grafika", Dalia Bendikienė, Nomeda Puodžiūnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Dalia Bendikienė, Nomeda Puodžiūnienė su knyga "Inžinerinė grafika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Inžinerinė grafika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalia Bendikienė, Nomeda Puodžiūnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Inžinerinė grafika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Inžinerinė grafika" perkama kartu