0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Inžinerinė grafika

Kaina internetu: 5,19 €
Kaina knygyne: 6,49 €*
Sutaupote: 1.30 € (21%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-31 5.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Inžinerinė grafika" aprašymas

Leidinyje pateikti nagrinėjamų temų pagrindiniai teoriniai teiginiai ir tipiniai uždaviniai, skirti spręsti auditorijoje ir namuose. Skirtas Kauno technologijos fakulteto studentams.Parašykite atsiliepimą apie "Inžinerinė grafika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Inžinerinė grafika", Nomeda Puodžiūnienė, Tilmutė Pilkaitė, Vidmantas Nenorta. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Nomeda Puodžiūnienė, Tilmutė Pilkaitė, Vidmantas Nenorta su knyga "Inžinerinė grafika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Inžinerinė grafika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nomeda Puodžiūnienė, Tilmutė Pilkaitė, Vidmantas Nenorta. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Inžinerinė grafika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Inžinerinė grafika" perkama kartu