0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Inžinerinė grafika. Metodiniai nurodymai ir užduotys

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 7.59 SoldOut

Knygos "Inžinerinė grafika. Metodiniai nurodymai ir užduotys" aprašymas

Leidinys "Inžinerinė grafika. Metodiniai nurodymai ir užduotys" skirtas ištęstinių studijų studentams. Jame pateikiama mokymosi programa, individualių namų darbų užduotys bei nurodymai, kaip atlikti ir apipavidalinti darbus.Parašykite atsiliepimą apie "Inžinerinė grafika. Metodiniai nurodymai ir užduotys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Inžinerinė grafika. Metodiniai nurodymai ir užduotys", kurią skaitytojams dovanoja Tilmutė Pilkaitė, Nomeda Puodžiūnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Tilmutė Pilkaitė, Nomeda Puodžiūnienė su knyga "Inžinerinė grafika. Metodiniai nurodymai ir užduotys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Inžinerinė grafika. Metodiniai nurodymai ir užduotys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tilmutė Pilkaitė, Nomeda Puodžiūnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Inžinerinė grafika. Metodiniai nurodymai ir užduotys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Inžinerinė grafika. Metodiniai nurodymai ir užduotys" perkama kartu