0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Inžinerinė kompiuterinė grafika. Projekcinė braižyba

Kaina internetu: 2,29 €
Kaina knygyne: 2,99 €*
Sutaupote: 0.70 € (24%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-30 2.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Inžinerinė kompiuterinė grafika. Projekcinė braižyba" aprašymas

Leidinyje pateikiama inžinerinės grafikos bendrosios dalies – projekcinės braižybos trumpa teorinė dalis, praktinio darbo užduotys ir jų atlikimo metodika. Teorinėje dalyje supažindinama su tokių brėžinių atlikimo ir įforminimo naujausiais Lietuvos ir Europos standartų reikalavimais. Pateiktosios projekcinės braižybos užduotys yra trijų sudėtingumo lygių. Jas galima parinkti pagal studentų inžinerinės grafikos darbo programą. Numatyta po 32 užduočių variantus.Parašykite atsiliepimą apie "Inžinerinė kompiuterinė grafika. Projekcinė braižyba"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Inžinerinė kompiuterinė grafika. Projekcinė braižyba", kurią skaitytojams dovanoja Pranas Gerdžiūnas, Sonata Vdovinskienė, Violeta Vilkevič. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Pranas Gerdžiūnas, Sonata Vdovinskienė, Violeta Vilkevič su knyga "Inžinerinė kompiuterinė grafika. Projekcinė braižyba" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Inžinerinė kompiuterinė grafika. Projekcinė braižyba" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Pranas Gerdžiūnas, Sonata Vdovinskienė, Violeta Vilkevič. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Inžinerinė kompiuterinė grafika. Projekcinė braižyba" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Inžinerinė kompiuterinė grafika. Projekcinė braižyba" perkama kartu