0

Inžinerinė skaitmeninė grafika. Bendroji grafika

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 31,39 €
Kaina knygyne: 41,89 €*
Sutaupote: 10.50 € (26%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Inžinerinė skaitmeninė grafika. Bendroji grafika

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 484
  • ISBN ar kodas: 9786094576676

2020-10-31 31.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Inžinerinė skaitmeninė grafika. Bendroji grafika" aprašymas

Bendroji grafika yra pamatinė inžinerinės grafikos dalis, nagrinėjanti dvimačio braižymo, paviršinio ir tūrinio modeliavimo bei automatizuotos vaizdų gavybos ir išklotinių formavimo uždavinius. Itin daug dėmesio skiriama kompiuterinio darbo metodikai, taikant sumanumo principus. Tai leidžia stebėti ir analizuoti erdvinio modelio ir dvimačių jo vaizdų ryšį, racionaliausiu būdu lavinti erdvinį mąstymą.

Vadovėlyje "Inžinerinė skaitmeninė grafika. Bendroji grafika" nagrinėjamos penkios temos.
Pirmoji tema skirta brėžinio laukui parengti informacinių technologijų sąlygomis, automatizuotai įvertinant standartų eikalavimus, bei dvimačio brėžinio struktūros analizei atlikti ir jam realizuoti. Įvertinami vaizdų tipų aspektai.
Antroji tema skirta paviršinio ir tūrinio modeliavimo bei projekcijų gavybos uždaviniams.
Trečioji tema – objektams tikroviškai vaizduoti ir perspektyvai sudaryti IT aplinkoje. Aptariami šviesos efektų valdymo bei medžiaginių spalvų pateikimo niuansai.
Ketvirtojoje temoje nagrinėjamas klasikinės grafikos vaidmuo IT. Čia atskleidžiama grafinių sprendinių logika ir prasmė nepriklausomai nuo sprendimo įrankio ir kartu įrankių vaidmuo siekiant grafinio sprendimo efektyvumo.
Penktojoje temoje dalykiškai supažindinama su kompiuterinių įrankių sudarymo praktika bei adaptavimo galimybėmis.

Vadovėlis "Inžinerinė skaitmeninė grafika. Bendroji grafika" skirtas technikos specialybių pagrindinių studijų studentams.

Parašykite atsiliepimą apie "Inžinerinė skaitmeninė grafika. Bendroji grafika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Inžinerinė skaitmeninė grafika. Bendroji grafika, kurią skaitytojams dovanoja Lionginas Čiupaila, Daiva Makutėnienė, Jūratė Vinogradova ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lionginas Čiupaila, Daiva Makutėnienė, Jūratė Vinogradova ir kt. su knyga Inžinerinė skaitmeninė grafika. Bendroji grafika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Inžinerinė skaitmeninė grafika. Bendroji grafika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lionginas Čiupaila, Daiva Makutėnienė, Jūratė Vinogradova ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Inžinerinė skaitmeninė grafika. Bendroji grafika palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Inžinerinė skaitmeninė grafika. Bendroji grafika" perkama kartu