0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Inžinerinių medžiagų žymėjimo sistemos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 4.39 SoldOut

Knygos "Inžinerinių medžiagų žymėjimo sistemos" aprašymas

Leidinyje "Inžinerinių medžiagų žymėjimo sistemos" pateikiami duomenys apie svarbiausių rūšių plieno, ketaus, spalvotųjų metalų ir jų lydinių, nemetalinių konstrukcinių medžiagų žymėjimą, savybes ir taikymo sritį.

Knyga "Inžinerinių medžiagų žymėjimo sistemos" skirta techniškųjų universitetų studentams, atliekantiems grafinius darbus ir žymintiems medžiagas, taip pat rengiantiems įvairius kursinius projektus, rašantiems baigiamuosius bakalauro, magistro ir kitus darbus.Parašykite atsiliepimą apie "Inžinerinių medžiagų žymėjimo sistemos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie mechaniką, mašinas

Rasa Kandrotaitė-Janutienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Inžinerinių medžiagų žymėjimo sistemos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Inžinerinių medžiagų žymėjimo sistemos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Inžinerinių medžiagų žymėjimo sistemos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Inžinerinių medžiagų žymėjimo sistemos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rasa Kandrotaitė-Janutienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Inžinerinių medžiagų žymėjimo sistemos" perkama kartu