0

Ir dar valandėlė…

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Ir dar valandėlė…

  • Leidėjas: Dialogo kultūros institutas
  • Išleidimo metai: 2004
  • Formatas: 23x15, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 296
  • ISBN ar kodas: 9955-545-18-6

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ir dar valandėlė…" aprašymas

Knygos "Ir dar valandėlė…" sudarytoja – viena iš joje sudėtų laiškų adresatų – žymaus Lietuvos partizano Juozo Lukšos-Daumanto našlė, istorinių įvykių nublokšta į Ameriką, 22 metus trukusį savo motinos ir trijų jos vaikų išsiskyrimą ženklinančių laiškų knyga atveria ne tik dramatiškiausią ir sykiu dvasinės šviesos nušviestą Bražėnų šeimos istorijos tarpsnį.

Tai ir autentiški dokumentai, kiek buvo įmanoma to meto laiškuose, liudiję tragišką lietuvių tautos istorijos laikotarpį, prarandant nepriklausomybę, išgyvenant stalinizmą, vėliau Chruščiovo valdymą, su begaliniu ilgesiu, tikėjimu ir meile prasiverždavę iš už geležinės uždangos.

Parašykite atsiliepimą apie "Ir dar valandėlė…"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ir dar valandėlė…, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Nijolė Bražėnaitė-Paronetto. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Nijolė Bražėnaitė-Paronetto su knyga Ir dar valandėlė… jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ir dar valandėlė… patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Nijolė Bražėnaitė-Paronetto. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ir dar valandėlė… palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ir dar valandėlė…" perkama kartu