0

Ir kaip ji viską ištveria?

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Ir kaip ji viską ištveria?

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 464
  • ISBN ar kodas: 9786090135785

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ir kaip ji viską ištveria?" aprašymas

Britų rašytojos Allison Pearson romanas „Ir kaip ji viską ištveria“ tapo bestseleriu, o pagal jį sukurtame filme vaidino pati Sarah Jessica Parker.

Keitės gyvenimas buvo kone tobulas – ji turėjo gražius namus, du nuostabius vaikus, puikų vyrą. Pagaliau būtų galima atsipūsti ir pasidžiaugti sunkaus darbo vaisiais. Tačiau ji net nepastebėjo, kaip vaikai tapo paaugliais (kitaip tariant – monstrais), o jos vyrui Ričardui prasidėjo vidutinio amžiaus krizė – jis metė darbą, pradėjo važinėti dviračiu, visus pinigus leidžia įvairioms terapijoms ir siekia nušvitimo. Taigi, kadangi Ričardas į šeimą pinigų neparneša, todėl Keitei nelieka nieko kito tik grįžti į darbą.

Deja, kompanijos ne itin linkusios samdyti 49-erių metų mamą, todėl Keitė daro tai, ką ir privalo daryti: pasisamdo trenerį, nubraukia keletą metų ir susikuria naują gyvenimo aprašymą.
Galiausiai radusi darbą Keitė ir vėl supranta, kad pateko į užburtą ir per greitai besisukantį ratą – kasdien reikia įrodinėti savo vertę darbe, tvarkytis su paauglių dramomis ir prižiūrėti silpstančius tėvus, o laikrodis nepaliaujamai tiksi penkiasdešimtojo gimtadienio link.

Juokinga ir graudi ir tikroviška knyga „Ir kaip ji viską ištveria“ tęsia skaitytojų jau pamėgtos herojės Keitės Redi gyvenimo nuotykį.

„Puikus A. Pearson bestselerio „Ir kaip ji viską suspėja“ tęsinys, kurį sustiprina sumanus ir juokingas herojės Keitės Redi autentiškas britiškas balsas. Pearson ir toliau išlaiko linksmą pasakojimo toną, rasdama humoro tiek sunkiausiose Keitės gyvenimo akimirkose, tiek didžiausiuose jos laimėjimuose. Autorė taip pat puikiai atkuria tėvų bejėgiškumą auginant paauglius, apsėstus kompiuterinių žaidimų ir socialinių tinklų. Skaitytojai palaikys Keitę, kai ji pagaliau taps kieta moterimi.“
Publishers Weekly

„Žiauriai juokinga ir labai taikli… Laiku pasirodžiusi žavinga knyga. Allison Pearson geba sukelti nekontroliuojamą juoką.“

USA Today

Allison Pearson (g. 1960 m.) – britų rašytoja, žurnalistė, populiaraus bestselerio „Ir kaip ji viską suspėja“ autorė. Jos pirmasis romanas išverstas į 25 kalbas, pagal jį Holivude sukurtas to paties pavadinimo filmas. A. Pearson yra Evening Standart redaktorė ir Daily Telegraph skiltininkė. Su vyru ir dviem vaikais gyvena Londone.

Iš anglų kalbos vertė Viktorija UzėlaitėParašykite atsiliepimą apie "Ir kaip ji viską ištveria?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra


Dažniausiai su "Ir kaip ji viską ištveria?" perkama kartu