0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ir niekad vėlai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 1.73 SoldOut

Knygos "Ir niekad vėlai" aprašymas

Naujų eilėraščių rinkinys. Pripažintam poetui tebėra svarbu kalbėti žmonėms. Poeziją ir jos skaitymą jis vertina kaip aukštąjį bendravimo lygmenį. Dvasios gyvenimo dramatizmas skleidžiasi viltingoje erdvėje. Istorija, „spalvotos vaikystės šukelės“ socialinėje atmintyje, pasibaigusio šimtmečio patirtys, gyvenimo smūgius atlaikanti siela („žilas vaikelis“), sakralumo šviesa – tokie yra sukakties sulaukusio R. Keturakio (g. 1935) dabartinės kūrybos impulsai.


Parašykite atsiliepimą apie "Ir niekad vėlai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Ir niekad vėlai", kurią skaitytojams dovanoja Robertas Keturakis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Robertas Keturakis su knyga "Ir niekad vėlai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ir niekad vėlai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Robertas Keturakis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ir niekad vėlai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ir niekad vėlai" perkama kartu