0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ir rados stebuklas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 7.59 SoldOut

Knygos "Ir rados stebuklas" aprašymas

Vertingiausi Jono Biliūno kūriniai: visi apsakymai, apysaka "Liūdna pasaka", literatūros kritika. Atstatytos tekstų kupiūros, pasitaikančios ankstesniuose klasiko kūrybos leidimuose.Parašykite atsiliepimą apie "Ir rados stebuklas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Ir rados stebuklas", kurią skaitytojams dovanoja Jonas Biliūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jonas Biliūnas su knyga "Ir rados stebuklas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ir rados stebuklas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Biliūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ir rados stebuklas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ir rados stebuklas" perkama kartu