0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ir tada jie išplaukė

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 11,59 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 1.40 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Ir tada jie išplaukė


2021-08-31 11.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ir tada jie išplaukė" aprašymas

„Ir tada jie išplaukė“ – jau trečia rašytojos Astos Jolantos Miškinytės knyga. Ji skiriasi tiek nuo jaunimui skirto kūrinio „Bitlas, Ana Orka ir aš“, tiek nuo istorijos apie sudėtingą vienos moters brandos kelią, aprašytą romane „Kasios K. asmeninis gyvenimas“. Tačiau autorės knygas vienija bendras bruožas – jautrus dėmesys žmonių likimams.

Pagrindiniai knygos veikėjai neįvardinti. Tai Vyras ir Moteris, atstovaujantys kiekvieną iš mūsų. Juk mes visi su skirtinga patirtimi ir likimais, įstrigę rutinoje ir gyvenimuose, kuriuos pakeisti trūksta drąsos.

Vyras ir Moteris labai skirtingi, tačiau jie abu nebejaučia gyvenimo džiaugsmo. Ji nebepakelia gyvenimo, į kurį spraudžia visuomenė. Jis, patyręs visko ir dalyvavęs kariniuose konfliktuose, nebesitiki jokių likimo dovanų. Ar įmanoma užgesusiems gyvenimams įkvėpti naujos kibirkšties? Naujų jausmų fone jiems teks rinktis, ko nori iš ateities, o vėliau prisiimti savo sprendimų pasekmes.

Trumpame aprašyme teigiama, kad tai yra knyga apie netikėtą meilę ir drąsą pakeisti nusistovėjusį gyvenimą, į kurį beprasmiškai kabinamės bei nenorime pripažinti, kad laikas traukti į kitą krantą. Romano „Ir tada jie išplaukė“ autorė Asta Jolanta Miškinytė visiems skaitytojams linki drąsos nugalėti baimę keistis, palikti saugų uostą bei ieškoti savo laimės.

„Ir tada jie išplaukė“ – įkvepianti istorija apie kiekvieną iš mūsų.

Asta Jolanta Miškinytė (g. 1959 m.) – kelionių organizatorė, knygų autorė. Baigusi studijas Asta Jolanta dirbo mokytoja įvairiose Vilniaus mokyklose. Vėliau įkūrė kelionių agentūrą ir nėrė į turizmo verslą. Rašyti autorei patiko jau nuo mažumės. Iš pradžių ji daugiausiai kūrė poezijos žanro kūrinius, publikuotus įvairiuose jaunimo leidiniuose. 2004-ais metais Asta Jolanta parašė pjesę „Mama, aš tave myliu“, o 2020-ais debiutavo su knyga „Bitlas, Ana Orka ir aš", skirta paaugliams bei jų tėvams. „Ir tada jie išplaukė“ – trečioji rašytojos knyga, kurioje autorė išlaiko bendrą kūrybos braižą – atvirumą, dėmesingumą paprastų žmonių likimams ir santykiams.

Domitės šiuolaikine lietuvių literatūra? Rekomenduojame romaną įsigyti internetu. Pirkti online siūlome ir kitas autorės knygas bei daugiau įvairių siužetų skaitinių. Ieškote gerų kainų? Pasižvalgykite po akcijų ir išpardavimų pasiūlymus ir tikrai rasite apžvalgose ir atsiliepimuose puikiai įvertintų knygų pigiau. Sunku išsirinkti? Siūlome atsižvelgti į informacinę santrauką. Joje rasite trumpą aprašymą, puslapių skaičių, leidyklą, vertėją ir daug kitų svarbių detalių.


  • Autorius: Asta Jolanta Miškinytė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 206
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094665776

Parašykite atsiliepimą apie "Ir tada jie išplaukė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ir tada jie išplaukė, kurią skaitytojams dovanoja Asta Jolanta Miškinytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Asta Jolanta Miškinytė su knyga Ir tada jie išplaukė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ir tada jie išplaukė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Asta Jolanta Miškinytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ir tada jie išplaukė palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ir tada jie išplaukė" perkama kartu