Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Ir tada jie išplaukė

5.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -62%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 15,49 €*
Sutaupote: 9,50 € (62%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-12 Ona

Lengvai skaitoma knyga buvo.


2022-05-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ir tada jie išplaukė" aprašymas

„Ir tada jie išplaukė“ – jau trečia rašytojos Astos Jolantos Miškinytės knyga. Ji skiriasi tiek nuo jaunimui skirto kūrinio „Bitlas, Ana Orka ir aš“, tiek nuo istorijos apie sudėtingą vienos moters brandos kelią, aprašytą romane „Kasios K. asmeninis gyvenimas“. Tačiau autorės knygas vienija bendras bruožas – jautrus dėmesys žmonių likimams.

Pagrindiniai knygos veikėjai neįvardinti. Tai Vyras ir Moteris, atstovaujantys kiekvieną iš mūsų. Juk mes visi su skirtinga patirtimi ir likimais, įstrigę rutinoje ir gyvenimuose, kuriuos pakeisti trūksta drąsos.

Vyras ir Moteris labai skirtingi, tačiau jie abu nebejaučia gyvenimo džiaugsmo. Ji nebepakelia gyvenimo, į kurį spraudžia visuomenė. Jis, patyręs visko ir dalyvavęs kariniuose konfliktuose, nebesitiki jokių likimo dovanų. Ar įmanoma užgesusiems gyvenimams įkvėpti naujos kibirkšties? Naujų jausmų fone jiems teks rinktis, ko nori iš ateities, o vėliau prisiimti savo sprendimų pasekmes.

Trumpame aprašyme teigiama, kad tai yra knyga apie netikėtą meilę ir drąsą pakeisti nusistovėjusį gyvenimą, į kurį beprasmiškai kabinamės bei nenorime pripažinti, kad laikas traukti į kitą krantą. Romano „Ir tada jie išplaukė“ autorė Asta Jolanta Miškinytė visiems skaitytojams linki drąsos nugalėti baimę keistis, palikti saugų uostą bei ieškoti savo laimės.

„Ir tada jie išplaukė“ – įkvepianti istorija apie kiekvieną iš mūsų.

Asta Jolanta Miškinytė (g. 1959 m.) – kelionių organizatorė, knygų autorė. Baigusi studijas Asta Jolanta dirbo mokytoja įvairiose Vilniaus mokyklose. Vėliau įkūrė kelionių agentūrą ir nėrė į turizmo verslą. Rašyti autorei patiko jau nuo mažumės. Iš pradžių ji daugiausiai kūrė poezijos žanro kūrinius, publikuotus įvairiuose jaunimo leidiniuose. 2004-ais metais Asta Jolanta parašė pjesę „Mama, aš tave myliu“, o 2020-ais debiutavo su knyga „Bitlas, Ana Orka ir aš", skirta paaugliams bei jų tėvams. „Ir tada jie išplaukė“ – trečioji rašytojos knyga, kurioje autorė išlaiko bendrą kūrybos braižą – atvirumą, dėmesingumą paprastų žmonių likimams ir santykiams.

Domitės šiuolaikine lietuvių literatūra? Rekomenduojame romaną įsigyti internetu. Pirkti online siūlome ir kitas autorės knygas bei daugiau įvairių siužetų skaitinių. Ieškote gerų kainų? Pasižvalgykite po akcijų ir išpardavimų pasiūlymus ir tikrai rasite apžvalgose ir atsiliepimuose puikiai įvertintų knygų pigiau. Sunku išsirinkti? Siūlome atsižvelgti į informacinę santrauką. Joje rasite trumpą aprašymą, puslapių skaičių, leidyklą, vertėją ir daug kitų svarbių detalių.


  • Autorius: Asta Jolanta Miškinytė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 206
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094665776

Kiti taip pat domėjosi


2021-10-12

Lengvai skaitoma knyga buvo.

2021-09-11

Skaitydama laukiau, kol paaiškės kodėl ir kada jie išplauks. Ir kur jie išplauks. Galvoju, kad bus tęsinys...

2021-09-01

Man patiko, Gera knyga

2021-08-07

Nors tikrai nedažnai šitai galiu pasakyti apie perskaitytą knygą, ši knyga neabejotinai nusipelno apibūdinimo – tobula. Ji man priminė besiskleidžiantį, nuostabų gėlės žiedą. Pradžioje buvo tik stagaras, toks pats kaip ir kiti, tarsi nieko ypatingo, tačiau vėliau užaugo pumpuras ir jis ėmė skleistis. Skleidėsi ilgai, kol galiausiai išsiskleidė neįtikėtino grožio žiedas, toks, kurį pamačius norisi verkti iš gerumo. Toks, kuris atveria širdį ir imi tikėti, kad viskas yra kaip turi būti, viskas vyksta tam, kad mūsų širdys atsivertų. O pabaiga – taip pat, nepaprasta. Ir taip, ši knygą apie meilę. Tą, tikrają. Ir apie jausmus, ir apie gyvenimą. Ir apie Moterį ir Vyrą, kurie „galėtų būti bet kuris iš jūsų“...
Perskaičiusi šią knygą verkiau. Tomis šviesiomis, geromis ašaromis. Būtinai skaitysiu ją ir antrą kartą. Nuostabi, nuostabi knyga, jei norite nuskaidrėti ir pajusti tikrą jausmą – rekomenduoju.

Parašykite atsiliepimą apie "Ir tada jie išplaukė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Ir tada jie išplaukė", Asta Jolanta Miškinytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Asta Jolanta Miškinytė su knyga "Ir tada jie išplaukė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ir tada jie išplaukė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Asta Jolanta Miškinytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ir tada jie išplaukė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ir tada jie išplaukė" perkama kartu