0

Ir vėl Gėlių gatvėje

Informacija

Ir vėl Gėlių gatvėje

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9786094069307

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ir vėl Gėlių gatvėje" aprašymas

Sietle, Gėlių gatvėje, šalia "Gerų siūlų" įsikuria nauja krautuvėlė - gėlių parduotuvė "Suzanos sodai". Jos savininkei Suzanai Nelson talkina jauna našlė Koletė Bleik, kuri po romano su savo viršininku metė ankstesnį darbą. Netikėtai buvęs darbdavys ima kas savaitę "Suzanos soduose" užsakinėti gėles.
Suzana ir Koletė mielai prisijungia prie Lidijos Gec mezgimo klubo, kuriame jau užsimezgė ne viena stipri draugystė. Deja, Lidijos ir jos sesers Margaretės taip pat neaplenkė rūpesčiai. Margaretės dukra Džulija buvo užpulta ir dabar kasdien grumiasi su baime ir nerimu.
Dar yra Aliksė Taunsend. Po mėnesio ji išteka už Džordano Ternerio. Savo meile Džordanui mergina neabejoja, bet kaip ištverti ekstravagantišką vestuvių puotą, kurią taip entuziastingai ruošia būsima anyta?
Vis dėlto šios moterys žino, kad visas problemas galima išspręsti... ir tai padaryti daug lengviau, kai tave palaiko draugės.

Iš anglų kalbos vertė Eglė Gaivenytė

Parašykite atsiliepimą apie "Ir vėl Gėlių gatvėje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ir vėl Gėlių gatvėje, kurią skaitytojams dovanoja Debbie Macomber. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Debbie Macomber su knyga Ir vėl Gėlių gatvėje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ir vėl Gėlių gatvėje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Debbie Macomber. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ir vėl Gėlių gatvėje palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ir vėl Gėlių gatvėje" perkama kartu