0

Įrangos projektavimas

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2009-12-18 nerijus

labai išsamus leidinys

Informacija

Įrangos projektavimas

  • Leidėjas: Šiaulių kolegija
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 212
  • ISBN ar kodas: 9786094150043

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Įrangos projektavimas" aprašymas

Mokomojoje knygoje supažindinama su reikalavimais, keliamais projektuojant įtaisus, skirtus automobilių, agregatų ardymo ir surinkimo darbams, detalių remontui, kontrolei ir matavimui bei balansavimui.
Išnagrinėti korpusai ir kreipiantieji elementai. Pateiktos įtaisų techninio skaičiavimo formulės ir pavyzdžiai. Leidinys skiriamas techninių specialybių studentams, inžinieriams ir konstruktoriams.

2009-12-18

labai išsamus leidinys

Parašykite atsiliepimą apie "Įrangos projektavimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Įrangos projektavimas, kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Umaras. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Umaras su knyga Įrangos projektavimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Įrangos projektavimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Umaras. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Įrangos projektavimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Įrangos projektavimas" perkama kartu