⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Įrašas visiems laikams (knyga su defektais)

Kaina: 3,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 3.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Įrašas visiems laikams (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Edward Snowden – buvęs JAV Centrinės žvalgybos valdybos ir Nacionalinio saugumo agentūros darbuotojas. Šiandien jis laikomas išdaviku ir slapstosi Rusijoje. Kodėl? Atsakymai slypi autobiografinėje knygoje „Įrašas visiems laikams“.

Jaunas kompiuterių specialistas Edward Snowden pateko į bangą, kai jaunuoliams, puikiai išmanantiems ir valdantiems naujas technologijas, plačiai atsivėrė JAV žvalgybos durys. Vos per keletą metų knygos autorius nuo žemiausios grandies specialisto pakilo iki CŽV sistemų inžinieriaus ir dirbo su slapčiausiais tinklais visame pasaulyje. Nuveikti reikėjo daug: kompiuterizuoti žvalgybą, automatizuoti šnipinėjimo procesus, kurti duomenų apdorojimo ir saugojimo architektūrą.

Galiausiai atsitraukęs nuo konkrečių užduočių Edward Snowden pamatė didžiulį bendrą paveikslą, kuris jį tiesiog pribloškė. Jo darbdavys – JAV vadovybė – kuria sistemą, kuri gali sekti kiekvieną planetos žmogų, o iš bet kurios pasaulio vietos prieinamus duomenis išsaugoti visiems laikams. Autoriaus įsitikinimu, nuolatinis sekimas pažeidžia tiek JAV konstituciją, tiek prigimtines laisvo žmogaus teises. Edward Snowden slaptus duomenis apie masinio sekimo sistema nusprendė paviešinti ir informaciją perdavė žiniasklaidai.

Kilus skandalui autorius buvo apkaltintas duomenų vagyste ir valstybės išdavyste. Jam teko ieškoti prieglobsčio Rusijoje. Autobiografinėje knygoje „Įrašas visiems laikams“ Edward Snowden pasakoja savo asmeninę istoriją ir kaip per kelis dešimtmečius pasikeitė internetas, šiandien tapęs ne tik bendravimo įrankiu. Autorius puikiai suprato, kad jo sprendimas paviešinti JAV žvalgybos paslaptis užtraukia pavojų jo ir artimųjų laisvei bei gyvybei. Knygoje jis atskleidžia ne tik darbo užkulisius ir vidinių prieštaravimų dramą, bet ir pasakoja savo kelią nuo vaikystės iki slaptų CŽV kabinetų.

Edward Snowden vardas visuomenėje kelia daug klausimų. Jis išdavikas ar didvyris? Kodėl slepiasi Rusijoje, o ne kurioje nors kitoje šalyje? „Įrašas visiems laikams“ atsakys į tokius ir panašius klausimus.

Iš anglų kalbos vertė Saulius Tomas Kondrotas

Trumpas aprašymas žada įdomų autobiografinį pasakojimą apie žmogų, kuris galėjo prisiliesti prie didžiausių skaitmeninio pasaulio paslapčių. Rekomenduojame knygą įsigyti internetu ir sužinoti daugiau. Online knygyne turime ir daugiau šio žanro literatūros. Neretai biografijos nustebina siužetu ir veikėjų patirtimi, nenusileidžiančią išgalvotoms istorijoms. Abejojate, kurias knygas verta pirkti? Pasidomėkite apžvalgomis ir atsiliepimais, taip pat turinį ir apimtį įvertinti padės santraukos, aprašymai, ištraukos ir puslapių skaičius. Nepamirškite pasižvalgyti ir po akcijų bei išpardavimų pasiūlymus, juk jų metu geros knygos kainuoja pigiau.


  • Autorius: Edward Snowden
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 356
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094274664-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Įrašas visiems laikams (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie visuomenę, politiką

Edward Snowden pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Įrašas visiems laikams (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Įrašas visiems laikams (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Įrašas visiems laikams (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Įrašas visiems laikams (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Edward Snowden tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Įrašas visiems laikams (knyga su defektais)" perkama kartu