0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Įrašas visiems laikams

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 15,29 €
Kaina knygyne: 18,99 €*
Sutaupote: 3.70 € (20%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-03 Skaitytojas

Šis žmogus yra USA išdavikas!!! Jis paviešino USA žvalgybos paslaptis ir yra už tai atsakingas!!!

Įrašas visiems laikams


2021-08-31 15.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Įrašas visiems laikams" aprašymas

Edward Snowden – buvęs JAV Centrinės žvalgybos valdybos ir Nacionalinio saugumo agentūros darbuotojas. Šiandien jis laikomas išdaviku ir slapstosi Rusijoje. Kodėl? Atsakymai slypi autobiografinėje knygoje „Įrašas visiems laikams“.

Jaunas kompiuterių specialistas Edward Snowden pateko į bangą, kai jaunuoliams, puikiai išmanantiems ir valdantiems naujas technologijas, plačiai atsivėrė JAV žvalgybos durys. Vos per keletą metų knygos autorius nuo žemiausios grandies specialisto pakilo iki CŽV sistemų inžinieriaus ir dirbo su slapčiausiais tinklais visame pasaulyje. Nuveikti reikėjo daug: kompiuterizuoti žvalgybą, automatizuoti šnipinėjimo procesus, kurti duomenų apdorojimo ir saugojimo architektūrą.

Galiausiai atsitraukęs nuo konkrečių užduočių Edward Snowden pamatė didžiulį bendrą paveikslą, kuris jį tiesiog pribloškė. Jo darbdavys – JAV vadovybė – kuria sistemą, kuri gali sekti kiekvieną planetos žmogų, o iš bet kurios pasaulio vietos prieinamus duomenis išsaugoti visiems laikams. Autoriaus įsitikinimu, nuolatinis sekimas pažeidžia tiek JAV konstituciją, tiek prigimtines laisvo žmogaus teises. Edward Snowden slaptus duomenis apie masinio sekimo sistema nusprendė paviešinti ir informaciją perdavė žiniasklaidai.

Kilus skandalui autorius buvo apkaltintas duomenų vagyste ir valstybės išdavyste. Jam teko ieškoti prieglobsčio Rusijoje. Autobiografinėje knygoje „Įrašas visiems laikams“ Edward Snowden pasakoja savo asmeninę istoriją ir kaip per kelis dešimtmečius pasikeitė internetas, šiandien tapęs ne tik bendravimo įrankiu. Autorius puikiai suprato, kad jo sprendimas paviešinti JAV žvalgybos paslaptis užtraukia pavojų jo ir artimųjų laisvei bei gyvybei. Knygoje jis atskleidžia ne tik darbo užkulisius ir vidinių prieštaravimų dramą, bet ir pasakoja savo kelią nuo vaikystės iki slaptų CŽV kabinetų.

Edward Snowden vardas visuomenėje kelia daug klausimų. Jis išdavikas ar didvyris? Kodėl slepiasi Rusijoje, o ne kurioje nors kitoje šalyje? „Įrašas visiems laikams“ atsakys į tokius ir panašius klausimus.

Iš anglų kalbos vertė Saulius Tomas Kondrotas

Trumpas aprašymas žada įdomų autobiografinį pasakojimą apie žmogų, kuris galėjo prisiliesti prie didžiausių skaitmeninio pasaulio paslapčių. Rekomenduojame knygą įsigyti internetu ir sužinoti daugiau. Online knygyne turime ir daugiau šio žanro literatūros. Neretai biografijos nustebina siužetu ir veikėjų patirtimi, nenusileidžiančią išgalvotoms istorijoms. Abejojate, kurias knygas verta pirkti? Pasidomėkite apžvalgomis ir atsiliepimais, taip pat turinį ir apimtį įvertinti padės santraukos, aprašymai, ištraukos ir puslapių skaičius. Nepamirškite pasižvalgyti ir po akcijų bei išpardavimų pasiūlymus, juk jų metu geros knygos kainuoja pigiau.


  • Autorius: Edward Snowden
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 356
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094274664

2021-02-03

Šis žmogus yra USA išdavikas!!! Jis paviešino USA žvalgybos paslaptis ir yra už tai atsakingas!!!

Parašykite atsiliepimą apie "Įrašas visiems laikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Memuarai apie visuomenę, politiką

Edward Snowden parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Įrašas visiems laikams, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Įrašas visiems laikams aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Įrašas visiems laikams už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Įrašas visiems laikams? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Edward Snowden tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Įrašas visiems laikams" perkama kartu