Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Įrašyta kauluose

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 14,29 €
Kaina knygyne: 18,69 €*
Sutaupote: 4,40 € (24%)
  • Knygą turėsime: 2022-06-06
2012-08-10 mille

Laaabai geri šio autoriaus detektyvai. Svarbiausia, kad leidykla išleistų daugiau.


2022-05-31 14.29 InStock
Rezervuoti

Knygos "Įrašyta kauluose" aprašymas

Esant tinkamai temperatūrai dega viskas. Medis. Drabužiai.
Žmonės.

Teismo medikas Deividas Hanteris jau buvo netoli namų, kai jį sustabdė telefono skambutis. Runoje, vienoje iš Hebridų salų toli Atlanto vandenyne, rastas lavonas. Atvykęs į audrų purtomą salą, teismo medikas susiduria su sunkiu nusikaltimu.

Beveik visiškai suanglėjęs lavonas rastas senoje lūšnelėje; vietos policijos pajėgos linksta tai laikyti nelaimingu atsitikimu, tačiau Deividas tuo netiki. Tirdamas gaisravietę, jis padaro išvadą, kad auka buvo nužudyta. Padėtis tampa dar grėsmingesnė, kai audra atskiria salą nuo išorinio pasaulio, pastiprinimas neatvyksta, o velniška ugnis įsiplieskia vėl. Tai reiškia tik viena: žudikas tyko saloje ir teismo medikas privalo jį rasti, kol dar ne per vėlu.

„Įrašyta kauluose” – pašėlusios įtampos kupinas detektyvas, sudarytas iš klasikinių komponentų: apibrėžtas galimų įtariamųjų ratas, visus be perstojo įtarinėjantys salos gyventojai ir daugybė versijų, todėl autoriui pavyksta klastingai vedžioti skaitytoją už nosies. Įtampa auga sulig kiekvienu puslapiu, žiaurumas neslūgsta, knyga kupina nejaukių paslapčių, kurios apgaubia tyrėją tarsi kokonas.

Simon Beckett (Saimonas Beketas; g. 1968 m.) – britų autorius, iš kuklaus muzikanto ir reporterio virtęs detektyvų rašytoju ir iškart tapęs labai populiarus. „Mirties chemija”, pirmasis jo detektyvas iš serijos apie Deividą Hanterį, užkariavo visą Europą, visa serija išversta į daugiau nei 27 kalbas, o pagrindinis veikėjas kriminalistas atrodo tarsi nužengęs iš filmo „CSI Niujorkas”. „Įrašyta kauluose“ – antroji knyga apie Deividą Hanterį.


  • Pavadinimas originalo kalba: Written in Bone
  • Autorius: Simon Beckett
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2022
  • ISBN ar kodas: 9786094666711
  • Vertėjas: Marius Burokas
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2012-08-10

Laaabai geri šio autoriaus detektyvai. Svarbiausia, kad leidykla išleistų daugiau.

Parašykite atsiliepimą apie "Įrašyta kauluose"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Įrašyta kauluose", Simon Beckett. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Simon Beckett su knyga "Įrašyta kauluose" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Įrašyta kauluose" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Simon Beckett. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Įrašyta kauluose" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Įrašyta kauluose" perkama kartu