Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Įrodyk man...

Kaina: 19,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 19.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Įrodyk man..." aprašymas

Pastaruoju metu ypač pastebimas didžiulis susidomėjimas žmogaus kilme, anapusine egzistencija jam esant gyvam ir po mirties. Knygos „Įrodyk man...“ autorius vadovaudamasis savo asmenine ir mokslininko bei rašytojo patirtimi, išsamiai aprašo įvykius, kurie remiasi patikrintomis tiesomis ir suteikia įžvalgų ateičiai.

Šioje knygoje „Įrodyk man...“ autorius Vilimantas Zablockis populiariai pristato dualumo suvokimą, kuris susiformavo dėl laikino fizinio ir amžinų dvasinių pasdulių realybės. Per ilgus metus įgijęs daug patirties ir toliau tyrinėja žmonijos bei Žemės gyvasties keliones lik aukštesnės sąmonės lygmens. Tai lyg Aukštųjų kosminės kilmės dvasinių Mokytojų perspėjimas, kad neišvengiamai artėja laikas ruoštis netolimos ateities įvykiams, nes žmonija pati akivaizdžiai mato ir supranta, kokia dramatiška ir trapi yra mūsų fizinio pasaulio evoliucija. Autorius neturi tikslo gąsdinti skaitytojų, bet pataria domėtis ir veikti paverčiant savo kūnus erdvėlaiviais, gebančiais keliauti į ateitį ar praeitį per kupinas įspūdžių kitas galaktikas ar visaaos. Bendrauti su dvasiniais mokytojais, vedliais, susitikti su savo šeimos nariais, draugais ar iki šiol nepažintų civilizacijų atstovais.

„Žmogau, žmogau, kodėl tu namuose nesėdi, kodėl visas tavo gyvenimas kelionėje?“
Dersu Uzala, Usūrijos taigos medžiotojas, vedlys


  • Autorius: Vilimantas Zablockis
  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094755583

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Įrodyk man..."

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Gyvenimo Anapus, reinkarnacijos knygos

Vilimantas Zablockis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Įrodyk man...", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Įrodyk man..." aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Įrodyk man..." už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Įrodyk man..."? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vilimantas Zablockis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Įrodyk man..." perkama kartu