0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Įrodymais pagrįstas mokymas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Įrodymais pagrįstas mokymas


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 2.89 SoldOut
Knygos "Įrodymais pagrįstas mokymas" aprašymas
Ši knyga "Įrodymais pagrįstas mokymas" – tai jaudinančios naujos mokymo teritorijos žemėlapis.


Panašu, kad mokymo sistemoje kils revoliucija, taip atsitiktų ir medicinoje, jei būtų nusigręžta nuo tradicinės praktikos bei mados ir susižavėjimo ir pereita prie įrodymais pagrįstų metodų.

Pusė milijono eksperimentų tikrose klasėse atskleidė veiksmingiausius mokymo metodus. Lyginant su įprasta praktika, jie mokinių pasiekimus gali pagerinti dviem balais. Daugiau nei 50 šių geriausių mokymo metodų yra nagrinėjami šioje knygoje "Įrodymais pagrįstas mokymas", o tie metodai, kai kurie nauji, kai kurie seniau žinomi:


- gali pakelti egzaminus išlaikiusiųjų procentą 20–30 punktų;

- yra kūrybiniai, metantys iššūkį ir labai mėgstami mokinių;

- reikalauja, kad per pamoką mokiniai darytų daugiau..., o mokytojas mažiau!

- „mokant intelekto“ suteikia mokiniams galimybę tobulėti.


Petty teigia, kad tik mokytojai gali vadovauti šiai įrodymais pagrįstų metodų revoliucijai, be to, jie turi tai daryti savo žingsnio sparta, kaip gairėmis remdamiesi pagrindiniu įrodymu – kas veiksmingiausia per jų pamokas. Priimdami šį profesinį iššūkį, mokytojai turėtų tiek pat išlošti, kiek ir mokiniai. Dėl metodų, aprašytų šioje knygoje, mokymas tampa ne toks sekinantis ir įdomesnis, taip pat ir veiksmingesnis.

  • Autorius: Geoff Petty
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 496
  • Formatas: 17x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986166450

Parašykite atsiliepimą apie "Įrodymais pagrįstas mokymas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Įrodymais pagrįstas mokymas, kurią skaitytojams dovanoja Geoff Petty. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Geoff Petty su knyga Įrodymais pagrįstas mokymas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Įrodymais pagrįstas mokymas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Geoff Petty. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Įrodymais pagrįstas mokymas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Įrodymais pagrįstas mokymas" perkama kartu