0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Iš gražaus naujojo pasaulio. Ekspedicijos į šalies gilumą

  • Nuolaida knygai -54%
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 23,79 €*
Sutaupote: 12.80 € (54%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Iš gražaus naujojo pasaulio. Ekspedicijos į šalies gilumą


2021-08-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Iš gražaus naujojo pasaulio. Ekspedicijos į šalies gilumą" aprašymas

Giunteris Valrafas vėl keliauja po priedanga. Šiame knygos "Iš gražaus naujojo pasaulio. Ekspedicijos į šalies gilumą" leidime skelbiami du nauji reportažai: G. Valrafas atskleidžia, kaip greitai galima tapti neteisingos diagnozės auka psichiatrijoje, kai daromas didelis spaudimas mažinti išlaidas.
Ypatingo atgarsio sulaukė ir slaptas jo tyrimas GLS siuntų tarnyboje, kurioje išnaudojami ir žlugdomi siuntas pristatantys vairuotojai bei subrangovai.

Šiuose ir dar keturiuose reportažuose G. Valrafas pirmą kartą išsamiai dokumentavo savo naujų žurnalistinių tyrimų, kuriuos jis tęsė ir pasirodžius publikacijoms spaudoje, rezultatus. Jo išvada tokia: vis dar tokioje pat turtingoje šalyje šiandien vis daugiau žmonių gyvena arti skurdo ribos, dėl to visuomenei gresia skilimas.

Iš vokiečių kalbos vertė Rūta Butkutė

„Giunteris Valrafas vėl po priedanga keliavo ten, kur uždarbio išgyventi nebeužtenka: telefonų skambučių centre, kaip mažai uždirbantis darbuotojas duonos fabrike, kaip benamis. Keliantys baimę jo tyrimų rezultatai turi užtektinai parako."
Žurnalas Boersenblatt

„Kasdienis rasizmas, kokj tenka patirti juodaodžiams žmonėms Vokietijoje, nėra valstybinė paslaptis. Vis dėlto, jei ne Giunteris Valrafas, šios temos nebūtų visuose televizijos kanaluose."
Dienraštis Tageszeitung

„Knyga gera ir reikalinga dėl paprastos priežasties: aprašytos blogybės taip paplitusios, kad su jomis kovojančiųjų balsai niekada neskambės užtektinai garsiai."
Radijo stotis Deutschlandsradio

„Valrafo socialiniai reportažai pakeitė respubliką, jis - legenda, jo nuopelnai neginčijami. Jo tyrimai sujaudino milijonus žmonių ir padėjo jiems kasdieniame gyvenime."
Žurnalas Der Spiegei

„Bet kuriam Lietuvos skaitytojui ši knyga turėtų atverti pasaulį, esantį už iškabų spindesio, kad šis susimąstytų apie išnaudojimą, paniekinimą, nepakantumą demokratinėse mūsų - iš pažiūros laisvų žmonių, kurie laikosi teisingų įstatymų, - visuomenėse."
Prof. Andrius Vaišnys Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetas


  • Autorius: Günter Wallraff
  • Leidėjas: Akademinė leidyba
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 348
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955337065

Parašykite atsiliepimą apie "Iš gražaus naujojo pasaulio. Ekspedicijos į šalies gilumą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie visuomenę

Günter Wallraff parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Iš gražaus naujojo pasaulio. Ekspedicijos į šalies gilumą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Iš gražaus naujojo pasaulio. Ekspedicijos į šalies gilumą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Iš gražaus naujojo pasaulio. Ekspedicijos į šalies gilumą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Iš gražaus naujojo pasaulio. Ekspedicijos į šalies gilumą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Günter Wallraff tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Iš gražaus naujojo pasaulio. Ekspedicijos į šalies gilumą" perkama kartu