0

Iš gyvenimo garstyčių bei krienų

Informacija

Iš gyvenimo garstyčių bei krienų


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Iš gyvenimo garstyčių bei krienų" aprašymas

Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato rimtas pokštas – eiliuoto (ir ne tik) humoro knyga. Eilėraščiai, parodijos, žaismingos poetinės dramos, bendražygių kūrybos smagios interpretacijos. Poetas sąmojingai imituoja kolegų stilistiką, nardo po literatūros renginių ir bohemos užkulisius, ironizuoja klišes ir patetiką, perteikia kultūros žmonių bendrabūvio atmosferą.


Naujausia Kęstučio Navako knyga „Privatus gyvulėlių gyvenimas“.

Parašykite atsiliepimą apie "Iš gyvenimo garstyčių bei krienų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Iš gyvenimo garstyčių bei krienų, kurią skaitytojams dovanoja Kęstutis Navakas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kęstutis Navakas su knyga Iš gyvenimo garstyčių bei krienų jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Iš gyvenimo garstyčių bei krienų patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kęstutis Navakas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Iš gyvenimo garstyčių bei krienų palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Iš gyvenimo garstyčių bei krienų" perkama kartu