0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Iš gyvenimo laumių

  • Nuolaida knygai -51%
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (51%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Iš gyvenimo laumių


2021-05-31 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Iš gyvenimo laumių" aprašymas

„Iš gyvenimo laumių“ - knyga paaugusiems ir suaugusiems skaitytojams, kurioje rašytojas kūrybiškai perkelia mitologines lietuviškų pasakų paraleles į šių dienų gyvenimą. „Velnio akmens“ festivalio kontekste susikerta mitas ir realybė, trylikamečio Jauniaus ir jo tėvų šeimos santykių drama bei absurdiški, fantastiški laumių pasaulio nuotykiai.

„Iš gyvenimo laumių“ – lietuviška sakmių sakmė, magiška knyga. Joje pinasi miestas ir gamta, alksniai ir betonas, rūkas ir išmetamosios dujos, mėtomis kvepiantys laumės plaukai ir gaižus alaus tvaikas. Skaitytojas jose atpažins mitologines būtybes, užkerėjimus, burtus, padavimus.Parašykite atsiliepimą apie "Iš gyvenimo laumių"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Iš gyvenimo laumių, kurį parašė Vytautas V. Landsbergis. Siūlome ne tik išsamų Iš gyvenimo laumių aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas V. Landsbergis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Iš gyvenimo laumių. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Iš gyvenimo laumių dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Iš gyvenimo laumių" perkama kartu