⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Iš kur atsiranda vaikai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-08-23 Lina

naudinga knyga


Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 3.99 SoldOut

Knygos "Iš kur atsiranda vaikai" aprašymas

Šis mums, suaugusiems, paprastas klausimas staiga gali tapti galvos skausmu, kai jį užduoda vaikas. Siekdami patenkinti jo smalsumą, suaugusieji sugalvojo linksmų istorijų apie kopūstus ir gandrus. Tačiau vaikams dažniausiai šis klausimas kyla, kai į šeimą atkeliauja broliukas ar sesutė, todėl jiems reikia protingo atsakymo. Tėvų laukia iššūkis – suprantamai kalbėti šia tema ir jaustis patogiai, nes įvairaus amžiaus vaikams reikalingi skirtingi atsakymai. Galvosūkį išspręsti padės knyga „Iš kur atsiranda vaikai“.

Norintis pažinti visas pasaulio paslaptis vaikai pradeda nuo savęs. Jam įdomu, kodėl jis yra šiame pasaulyje ir kaip čia atsirado. Vaikai - tai maži suaugusieji, su jais reikia kalbėti nepasakojant išgalvotų dalykų. Ši knyga subtiliai pasakoja apie vaiko pradėjimą, laukimą ir gimimą, nepaliekant nuošalyje emocinio vyro ir moters ryšio svarbos. Šalia natūralių ir fiziologinių gyvybės pradžios aspektų, knygoje kalbama apie emocinę, socialinę šio reiškinio pusę.

Knygelė „Iš kur atsiranda vaikai“ palengvins tėvams svarbų pokalbį apie TAI. O vaikams ji padės geriau suprasti savo kūną. Jei šia tema bus kalbama atvirai, vaikai supras, kiek iš tikrųjų daug reiškia ir kokia stebuklinga yra gyvybė. Tai ugdys jų asmenybę ir vertybines nuostatas.

Rasos Andrikienės knyga taip pat turėtų sudominti pedagogus, kuriems tenka pamokose nagrinėti temas, susijusias su vaikų atsiradimu. Ši edukacinė priemonė – patraukliai iliustruota ir suprantama kiekvienam 6-7 metų amžiaus vaikui. Žinoma, geriausia „Iš kur atsiranda vaikai“ skaityti su mama, tėčiu, mokytoju ar kitu artimu suaugusiuoju, kuris padėtų ir paaiškintų iškylančius klausimus.

Knygos „Iš kur atsiranda vaikai“ autorė – edukologė pagal diplomą, tačiau pagal pašaukimą – dailininkė. Trijų vaikų mama užsiima dailės terapija ir teikia individualias konsultacijas tiems, kurie nori keistis patys ir keisti savo gyvenimą. Moteris taip pat nuolat tobulėja, mokosi ir keičiasi. Jos vos 12 psl. knygelėje telpa visa žmogaus gyvybės atsiradimo istorija, kurią puikiai papildo jautrūs piešiniai, suprantami ir mažiesiems.

"Labai aiškiai, šiltai ir konkrečiai paaiškinta ir subtiliai atskleista žmogaus gimties esmė, vyro ir moters emocinio ryšio svarba, bei pasirinkimo atsakomybė. Jaučiu, kad tai gali tapti puikia priemone tėvams, kurių vaikams jau laikas paaiškinti šias suaugusių santykių ypatybes. Skaitydama ir žiūrėdama paveiksliukus, nejaučiau jokio nepatogumo, galvoju, kad net mažesnieji suprastų tai."
Renata Venslovienė, 4 vaikų mama, VŠĮ „Galimybių laukas" direktorė

"Šiltas ir realistiškas pasakojimas, kuriuo pasinaudodami tėvai gali atsakyti savo vaikams į klausimą: „Iš kur atsiranda vaikai?". Nuostabu, kai vaikai informaciją šia tema gauna iš žmonių, kurie juos labiausiai myli ir kuriems labiausiai rūpi tinkamai „sudėlioti" jų vertybes - iš tėvų."
Kristina Vilytė, GIMK specialistė, socialinė darbuotoja

"Ši gražiai parašyta ir drąsiai iliustruota knyga - puiki pagalba tėvams kalbėtis su vaikais apie aktualią svarbią ir tuo pačiu jautrią bet vis dar „nepatogią temą". Džiugu, kad aprašomi ne tik natūralūs fiziologiniai procesai, bet ir parodoma vyro - moters meilės, tarpusavio ryšio, pagarbos vienas kitam svarba. Knygoje pateikta 6-7 metų vaikams psichologiškai lengvai suprantama ir naudinga informacija."
Justina Slavinskienė, psichologė

Teksto ir iliustracijų autorė Rasa Andrikienė


  • Autorius: Rasa Andrikienė
  • Leidėjas: Rasa Andrikienė
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 12
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955921301

Kiti taip pat domėjosi


2021-08-23

naudinga knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Iš kur atsiranda vaikai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Iš kur atsiranda vaikai", kurį pristato Rasa Andrikienė. Siūlome ne tik išsamų "Iš kur atsiranda vaikai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Rasa Andrikienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Iš kur atsiranda vaikai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Iš kur atsiranda vaikai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Iš kur atsiranda vaikai" perkama kartu