0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Iš kur jie? Pasakojimas apie žodžių kilmę

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 15,89 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 1.10 € (7%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-07 A.K.

Dovanojau tėvui. Jam labai patiko.

Iš kur jie? Pasakojimas apie žodžių kilmę


2021-06-30 15.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Iš kur jie? Pasakojimas apie žodžių kilmę" aprašymas

Naujausioje kalbininko Algirdo Sabaliausko knygoje „Iš kur jie?“ itin patraukliu ir šmaikščiu stiliumi pasakojama žodžių atsiradimo istorija. Aptariant žodžių kilmę, kartu atskleidžiama netikėtų jų reikšmių sąsajų, įdomių faktų apie vieno ar kito žodžio patekimo į lietuvių kalbą ar įsitvirtinimo joje aplinkybes.

Abėcėlės tvarka atskirai aprašyta apie 300 kasdienėje kalboje vartojamų bendrinių žodžių, svarbesnių ar įdomesnių asmenvardžių bei vietovardžių, nagrinėjama ir kitų, su jais artimesniais ar tolimesniais reikšmės ryšiais susijusių žodžių ar posakių kilmė. Rūpimą žodį ar posakį padeda susirasti knygoje „Iš kur jie?“ pateikiamos žodžių ir žodžių junginių rodyklės.2021-04-07

Dovanojau tėvui. Jam labai patiko.

Parašykite atsiliepimą apie "Iš kur jie? Pasakojimas apie žodžių kilmę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Literatūros ir kalbos mokslo knygos

Algirdas Sabaliauskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Iš kur jie? Pasakojimas apie žodžių kilmę, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Iš kur jie? Pasakojimas apie žodžių kilmę aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Iš kur jie? Pasakojimas apie žodžių kilmę už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Iš kur jie? Pasakojimas apie žodžių kilmę? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Sabaliauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Iš kur jie? Pasakojimas apie žodžių kilmę" perkama kartu