Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Iš kur jie? Pasakojimas apie žodžių kilmę

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 17,99 €
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-03-06 Stepas

Knyga išleista 1994 metais, o profesorius mirė 2016 metais. Kam rašyti "naujausia knyga"? Beje, tai nuostabus mokslo populiarinimo leidinys, kuriam šitos marketinginės gudrybės visai nereikalingos.


2022-10-31 17.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Iš kur jie? Pasakojimas apie žodžių kilmę" aprašymas

Naujausioje kalbininko Algirdo Sabaliausko knygoje „Iš kur jie?“ itin patraukliu ir šmaikščiu stiliumi pasakojama žodžių atsiradimo istorija. Aptariant žodžių kilmę, kartu atskleidžiama netikėtų jų reikšmių sąsajų, įdomių faktų apie vieno ar kito žodžio patekimo į lietuvių kalbą ar įsitvirtinimo joje aplinkybes.

Abėcėlės tvarka atskirai aprašyta apie 300 kasdienėje kalboje vartojamų bendrinių žodžių, svarbesnių ar įdomesnių asmenvardžių bei vietovardžių, nagrinėjama ir kitų, su jais artimesniais ar tolimesniais reikšmės ryšiais susijusių žodžių ar posakių kilmė. Rūpimą žodį ar posakį padeda susirasti knygoje „Iš kur jie?“ pateikiamos žodžių ir žodžių junginių rodyklės.Kiti taip pat domėjosi


2022-03-06

Knyga išleista 1994 metais, o profesorius mirė 2016 metais. Kam rašyti "naujausia knyga"? Beje, tai nuostabus mokslo populiarinimo leidinys, kuriam šitos marketinginės gudrybės visai nereikalingos.

2021-04-07

Dovanojau tėvui. Jam labai patiko.

Parašykite atsiliepimą apie "Iš kur jie? Pasakojimas apie žodžių kilmę"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Literatūros ir kalbos mokslo knygos

Algirdas Sabaliauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Iš kur jie? Pasakojimas apie žodžių kilmę", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Iš kur jie? Pasakojimas apie žodžių kilmę" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Iš kur jie? Pasakojimas apie žodžių kilmę" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Iš kur jie? Pasakojimas apie žodžių kilmę"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Sabaliauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Iš kur jie? Pasakojimas apie žodžių kilmę" perkama kartu