0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Iš mano gyvenimo. Poezija ir tiesa

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 7.99 SoldOut

Knygos "Iš mano gyvenimo. Poezija ir tiesa" aprašymas

Johannas Wolfgangas Goethe (1749-1832) - vokiečių literatūros klasikas, vienas garsiausių vokiečių rašytojų, žymiausias literatūrinio sąjūdžio "Audra ir veržimasis" atstovas. Itin gausiame ir įvairialypiame jo kūrybiniame palikime - pasaulinio garso tragedija "Faustas", romanai "Jaunojo Verterio kančios", "Vilhelmo Meisterio klajonių metai, arba Atsižadantieji", "Sielų giminystė". Per ilgą savo gyvenimą Goethe įspūdingai reiškėsi kaip literatas, taip pat daug nusipelnė kaip valstybės veikėjas, gamtos tyrinėtojas, meno kolekcininkas.

"...Pagrindinis biografijos uždavinys yra pavaizduoti žmogų jo gyvenamuoju laiku ir parodyti, kiek visuma jam priešinasi, o kiek jam palanki, kiek tas priešinimasis jam padėjo susidaryti požiūrį į pasaulį bei žmones ir kaip, jei jis menininkas, poetas, rašytojas, jį vėl atspindėjo į išorę."

Autobiografijoje "Iš mano gyvenimo. Poezija ir tiesa" Goethe vaizduoja 1749-1775 m. laikotarpį, pasibaigiantį išvykimu į Veimarą - ten jo laukia tarnyba hercogo dvare. Kūrinys parašytas iš tolimos laiko perspektyvos, autoriui atsigręžus į savo gyvenimo pradžią. Vėlyvasis Goethe taip kalba apie savo autobiografiją: "Tai mano gyvenimo rezultatai, o faktai, kuriuos aš papasakojau, tiesiog patvirtins mano stebėjimus, aukštąją tiesą... Mūsų gyvenimo faktai vertingi ne todėl, kad yra tikri, bet todėl, kad ką nors reiškia."

Vertė Giedrė SodeikienėParašykite atsiliepimą apie "Iš mano gyvenimo. Poezija ir tiesa"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Literatūros memuarai

Johanas Volfgangas Gėtė (Johann Wolfgang Goethe) parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Iš mano gyvenimo. Poezija ir tiesa", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Iš mano gyvenimo. Poezija ir tiesa" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Iš mano gyvenimo. Poezija ir tiesa" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Iš mano gyvenimo. Poezija ir tiesa"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Johanas Volfgangas Gėtė (Johann Wolfgang Goethe) tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Iš mano gyvenimo. Poezija ir tiesa" perkama kartu