⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Iš naminio audimo dainos (su CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 1.99 SoldOut

Knygos "Iš naminio audimo dainos (su CD)" aprašymas

Šioje knygoje "Iš naminio audimo dainos" publikuojamos Vlado Braziūno eilės bei jo parapoetinės ir Algirdo Klovos muzikinio vyksmo, išsiskleisiančio pridedamoje kompaktinėje plokštelėje, pastabos. Plokštelė – V. Braziūno ir A. Klovos kompozicijos poeto balsui ir instrumentinei gausai iš naminio audimo dainos įrašai. Kompozicija pirmąkart atlikta Tarptautiniame instrumentinės liaudies muzikos festivalyje „Griežynė“ (2004.IX.9). Tai muzikos ir poezijos lydinys, arba poezijos skaitymas iškart dviem būdais: paties poeto balsu ir įvairiausiais liaudies muzikos instrumentais (A. Klova ir jo vadovaujama folkloro grupė „Vydraga“). taip pat dainomis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Iš naminio audimo dainos (su CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Iš naminio audimo dainos (su CD)", Algirdas Klova, Vladas Braziūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Algirdas Klova, Vladas Braziūnas su knyga "Iš naminio audimo dainos (su CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Iš naminio audimo dainos (su CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algirdas Klova, Vladas Braziūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Iš naminio audimo dainos (su CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Iš naminio audimo dainos (su CD)" perkama kartu