0

Iš natūros


Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Nauji, anksčiau nepublikuoti eilėraščiai.
Šioje knygoje "Iš natūros" – populiaraus poeto Justino Marcinkevičiaus (1930–2011) eilėraščiai, lig šiol nespausdinti jo rinkiniuose. Parinkti iš autoriaus rankraščių.

Trys dienos ant kelio
Trys dainos prie kelio
O trys paskutinės
Prie tavo krūtinės.

Po Justino Marcinkevičiaus mirties (2011 metų vasario šešioliktoji) ant jo rašomojo stalo buvo naujų eilėraščių pluoštas. Buvo sąsiuvinių ir aplankų su rankraščiais. Iš jų parinkti eilėraščiai šiai knygai.

"Literatūros palikimo sąvokos archyvinis skambesys netinka šiai knygai apibūdinti. Nes tai, kas čia spausdinama, yra nauja – Justino Marcinkevičiaus (1930–2011) lyrikos rinkiniuose lig šiol nespausdinti eilėraščiai, visų pirma parašytieji po paskutiniosios knygos išleidimo. Svarbiausi publikacijų šaltiniai – po Just. Marcinkevičiaus mirties (2011 metų vasario šešioliktoji) ant jo rašomojo stalo buvęs naujų eilėraščių pluoštas; poeto kūrybinio darbo kambaryje rasti aplankai ir sąsiuviniai su rankraščiais ir mašinraščiais, kuriuos peržiūrėti knygos sudarytojui patikėjo poeto žmona Genovaitė Marcinkevičienė.
Knygos pavadinimas – „Iš natūros“ – pasirinktas įsidėmėjus paskutiniųjų Just. Marcinkevičiaus poezijos į publikacijų žurnaluose „Metai“ ir „Santara“ vienodą atraštę."

Iš „Pratarmės“

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu