0

Iš Radvilų giminės istorijos: Biržų kunigaikštystė ir jos visuomenė 1547-1655 m.

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Iš Radvilų giminės istorijos: Biržų kunigaikštystė ir jos visuomenė 1547-1655 m.


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Iš Radvilų giminės istorijos: Biržų kunigaikštystė ir jos visuomenė 1547-1655 m." aprašymas

Monografijoje socialinės komunikacijos aspektu nagrinėjama 1547-1655 m. privačios Radvilų giminės valdos Biržų kunigaikštystės visuomenės istorija. Tyrimas novatoriškas ne tik problematika, bet ir į mokslo apyvartą įvedamų naujų archyvinių šaltinių gausa. Lokalinės visuomenės ryšiai atskleidžiami per atskirų socialinių grupių (bajorų, miestiečių, valstiečių, dvasininkų, tautinės ir religinės mažumų) rekonstrukciją ir analizuojant nagrinėjamojo laikotarpio visuomenės bendravimo centrus (dvarą, bažnyčią, pilį, karčemą, mokyklą).

Parašykite atsiliepimą apie "Iš Radvilų giminės istorijos: Biržų kunigaikštystė ir jos visuomenė 1547-1655 m."

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Iš Radvilų giminės istorijos: Biržų kunigaikštystė ir jos visuomenė 1547-1655 m., kurią skaitytojams dovanoja Deimantas Karvelis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Deimantas Karvelis su knyga Iš Radvilų giminės istorijos: Biržų kunigaikštystė ir jos visuomenė 1547-1655 m. jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Iš Radvilų giminės istorijos: Biržų kunigaikštystė ir jos visuomenė 1547-1655 m. patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Deimantas Karvelis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Iš Radvilų giminės istorijos: Biržų kunigaikštystė ir jos visuomenė 1547-1655 m. palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Iš Radvilų giminės istorijos: Biržų kunigaikštystė ir jos visuomenė 1547-1655 m." perkama kartu