0

Iš rankraščių palikimo: straipsniai

  • Nuolaida knygai -39%
Kaina internetu: 8,79 €
Kaina knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 5.60 € (39%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Iš rankraščių palikimo: straipsniai

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9786094500176

2021-01-31 8.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Iš rankraščių palikimo: straipsniai" aprašymas
"Profesorius Jonas Dumčius (1905–1986) buvo (ir liko!) žymiausias klasikinės filologijos autoritetas, graikų ir lotynų kalbų, antikinės literatūros, kultūros, mitologijos žinovas. Antika jam buvo tarsi gimtieji namai, kuriuose žinojo kiekvieną kampelį, kiekvieną daiktą, mokėjo jį parodyti kitiems, sudominti, paaiškinti. Neabejoju, kad šis nepublikuotų J. Dumčiaus straipsnių rinkinys suras savo skaitytoją. Linkiu jam įdomios kelionės Profesoriaus išvaikščiotais Antikos pasaulio takais."
Eugenija Ulčinaitė

"Ši knyga alsuoja Antikos kultūros dvasia, kurios vienas esminių bruožų yra paprastumas. Ji nevargins skaitytojo terminų įmantrybėmis ar painiomis minčių raizgalynėmis, todėl bus įdomi ir tiems, kurie domisi antikine mitologija ar literatūra, ir tiems, kuriems rūpi mokslo dalykai. Mat ši straipsnių rinktinė yra panaši į sau rašytą dienoraštį, atspindintį ne autoriaus dienos įvykius ar emocijas, o nuolatinę mokslininko minčių tėkmę, įvairių teorijų apmąstymus. Viskas tebėra aktualu ir įdomu todėl, kad iki šiol nė viena Jono Dumčiaus mintis nėra pasenusi, nes juk niekada negalima tvirtai teigti, jog koks nors klausimas yra neginčijamai išspręstas, jog negalima į jį pažvelgti ir kitaip."
Dalia Dilytė

Parašykite atsiliepimą apie "Iš rankraščių palikimo: straipsniai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Memuarai apie muziką, meną, architektūrą

Jonas Dumčius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Iš rankraščių palikimo: straipsniai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Iš rankraščių palikimo: straipsniai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Iš rankraščių palikimo: straipsniai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Iš rankraščių palikimo: straipsniai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jonas Dumčius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Iš rankraščių palikimo: straipsniai" perkama kartu